Інтерфакс-Україна
12:48 25.01.2013

ЄП не блокуватиме підписання Угоди про асоціацію Україна-ЄС, але очікує від Києва виконання необхідних умов - європарламетар Хюбнер

1 хв читати

Депутат Європейського парламенту Данута Хюбнер прогнозує, що Європейський парламент не блокуватиме майбутнє Угоди про асоціацію між Україною та Євросоюзом.

"Не можу сказати, що ми блокуватимемо Угоду про асоціацію, оскільки ми вважаємо її дуже важливою, але загалом ми очікуємо, що будуть виконані умови до підписання цієї Угоди", - сказала вона під час відеоконференції в Інституті світової політики в п'ятницю.

Д.Хюбнер відзначила проблеми в українській системі правосуддя, через які й виникла ситуація з ув’язненням екс-прем'єра Юлії Тимошенко.

"Європарламент дійсно занепокоєний цим питанням. Зараз існують передумови для підписання Угоди про асоціацію, також існує багато неофіційних дискусій з цього питання", - сказала депутат.

Також Д.Хюбнер зазначила, що серед депутатів ЄП існують різні думки щодо цього питання, проте більшість з них хочуть бачити систему правосуддя в Україні неполітизованою.

"Ми очікуємо більш швидкого прогресу в розбудові демократії, і це стосується також системи правосуддя. Будьте впевнені, що ви займаєте дуже високу позицію в списку питань, що нас цікавлять. Це питання важливе як для Європи, так і для вас самих", - наголосила європейський політик.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Нардепи "Євросолідарності" ініціюють постанову Верховної Ради щодо захисту енергетики

Макрон висловив жаль з приводу того, що США "відмовляються від міжнародних правил"

Підгрупи робочої групи до кінця січня підготують пропозиції щодо виборів в особливий період та повоєнний час

Законодавство забороняє одночасне проведення виборів та референдуму - Ключковський

Тимошенко закликала дати "політичну відсіч" дискусіям про вибори під час війни

Фракція "Слуга народу" у понеділок розгляне кадрові питання, заслухає кандидатів на посади міністрів - Палійчук

Порошенко закликав дати правову оцінку діяльності підпільних "шкіл руского міра"

Більшість українців вважають, що Європа серйозно допомагає Україні, і не довіряють США – опитування

Глави МЗС України та Чехії домовилися "перегорнути сторінку нещодавніх обмінів заявами" та посилити політичний діалог на рівні міністерств

Фон дер Ляєн про мету засідання Коаліції охочих у Парижі: надати Україні надійні гарантії безпеки

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА