Інтерфакс-Україна
16:26 01.02.2013

Українськi експерти наступного тижня проведуть у Москвi переговори щодо газового питання - посол РФ Зурабов

1 хв читати

Експерти української компанiї "Нафтогаз України" та Мiнiстерства енергетики та вугiльної промисловостi наступного тижня вiдбудуть до Москви для проведення переговорiв щодо газового питання, повiдомив посол РФ у Києвi Михайло Зурабов.

"Найближчими днями, на початку наступного тижня, експерти "Нафтогазу України" та вiдповiдного мiнiстерства побувають у Москвi, де переговори буде продовжено", - сказав вiн журналiстам у п'ятницю.

Посол додав, що пiсля цього вiзиту можна очiкувати проведення наступного раунду переговорiв на урядовому рiвнi мiж Україною i Росiєю щодо газових питань.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ЄК наразі не готова оголосити терміни ухвалення 18-го пакету санкцій проти РФ

Рух "ЧЕСНО": 62% мерів українських міст є гривневими мільйонерами, родини трьох мерів - доларовими мільйонерами

В ЄК сподіваються в короткі терміни оновлення угоди про зону вільної торгівлі з Україною для подальшої економічної підтримки

Зло, розпочате Росією без причини у 2014 році та 2022 році, триває вже 1198 днів – Маркарова

На міжнародному форумі обговорили майбутню стратегію реформування правосуддя України

Словацькі парламентарі висловилися проти антиросійських санкцій, Чехія зберігає курс на посилення тиску на РФ

Попри "політичну кризу", уряд Нідерландів продовжуватиме підтримувати Україну - міністр оборони

Нідерланди нададуть Україні новий пакет допомоги на EUR400 млн у сфері морської безпеки

Тзв "меморандум" РФ свідчить, що Москва не планує закінчувати війну – нардеп Фріз

Зеленський на "Рамштайн" закликав партнерів прискорити процес координації Коаліції охочих

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА