Інтерфакс-Україна
17:52 04.02.2013

Москва не підтверджує наявності домовленостей з Києвом у газовій сфері - Пєсков

1 хв читати

В Кремлі наразі офіційно не підтверджують наявності домовленостей з Україною в газовій сфері.

"Наразі ми не можемо офіційно підтвердити наявність домовленостей. У разі, якщо такі будуть зафіксовані сторонами, ми, зрозуміло, одразу ж про це повідомимо", - заявив прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков, відповідаючи на запитання "Інтерфаксу".

Коментуючи заяву про те, що влади Росії і України досягли домовленостей у газовій сфері без прив'язки із входженням української сторони до Митного союзу, Д.Пєсков зазначив, що контакти здійснюються на експертному та високому рівнях, і "газова тематика фігурує на порядку денному двосторонніх відносин" .

Водночас він наголосив, що офіційних підтверджень домовленостей наразі немає.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Підгрупи робочої групи до кінця січня підготують пропозиції щодо виборів в особливий період та повоєнний час

Законодавство забороняє одночасне проведення виборів та референдуму - Ключковський

Тимошенко закликала дати "політичну відсіч" дискусіям про вибори під час війни

Фракція "Слуга народу" у понеділок розгляне кадрові питання, заслухає кандидатів на посади міністрів - Палійчук

Порошенко закликав дати правову оцінку діяльності підпільних "шкіл руского міра"

Більшість українців вважають, що Європа серйозно допомагає Україні, і не довіряють США – опитування

Глави МЗС України та Чехії домовилися "перегорнути сторінку нещодавніх обмінів заявами" та посилити політичний діалог на рівні міністерств

Фон дер Ляєн про мету засідання Коаліції охочих у Парижі: надати Україні надійні гарантії безпеки

Кадрові ротації мають дати імпульс позитивним змінам у сфері безпеки та оборони - Чернєв

Зеленський обговорив з Макроном постачання ракет для ППО та дипломатичні кроки

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА