Інтерфакс-Україна
10:49 05.02.2013

Опозиція не розблокує трибуну ВР заради відкриття другої сесії - Томенко

1 хв читати
Опозиція не розблокує трибуну ВР заради відкриття другої сесії - Томенко

Народні депутати з опозиційних фракцій не погоджуються з пропозицією нардепів з фракції Партії регіонів відкрити другу сесію VII скликання парламенту, заявив журналістам народний депутат Микола Томенко (фракція "Батьківщина").

За його словами, народні депутати з фракції Партії регіонів просили представників опозиції хоча б відкрити сесію та затвердити план роботи.

"Ми дотримуємося такої думки, що нову сесію треба починати з чистого аркуша", - сказав М.Томенко.

Він також повідомив, що наразі в кабінеті голови Верховної Ради Володимира Рибака триває нарада з керівниками фракцій парламенту.

Як повідомлялося, представники опозиції у вівторок зранку заблокували президію і трибуну в залі засідань парламенту. Вони вимагають ввести персональне голосування.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Київ спрямував на укриття 2-го рівня 2,7 млрд грн – Кличко

Суд продовжить розгляд позову Порошенка про скасування санкцій проти нього в закритому режимі 7 листопада - адвокат

Нові правила звільнення працівників і місцевих депутатів під час війни пропонує група депутатів "Слуги народу"

Законопроєкт про Кіберсили ЗСУ суперечить чинному законодавству - нардеп

ЦВК продовжила для Чорновол строк подання документів для реєстрації народною депутаткою

Київрада має перенаправити на мобільні укриття півмільярда грн, які не використали райадміністрації - Кличко

Зеленський пояснює дії Орбана прагненням наростити рейтинг його партії блокуванням України

Рейтинг Макрона впав до рекордно низьких 14% на тлі політичної кризи в країні - опитування

Бельгія висунула вимоги щодо використання російських активів для фінансування позики Україні

Залужний: Я не визнаю жодних ідей проведення виборів під час війни

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА