12:00 05.02.2013

У питанні оформлення співпраці України з МС у форматі "3 +1" є певний прогрес - глава МЗС Кожара

1 хв читати
У питанні оформлення співпраці України з МС у форматі "3 +1" є певний прогрес - глава МЗС Кожара

Міністр закордонних справ України Леонід Кожара заявляє про певні зрушення на шляху оформлення співпраці з Митним союзом у форматі "3+1"

"Україна проводитиме переговори з різними органами Митного союзу з метою оформлення нашої співпраці у форматі "3 +1". Я хотів би сказати, що в цьому контексті вже є певні зрушення, зокрема, з Євразійською економічною комісією були ухвалені документи з приводу торгової співпраці", - сказав Л.Кожара на прес-конференції у вівторок у Києві.

Він додав, що Україна зацікавлена у співпраці з Митним союзом за багатьма секторальним питаннями.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Ландсбергіс: Україна має бути готовою розробити з Європою власну угоду щодо миру, і бути готовими відкинути угоду Трампа, якщо та буде погана

УВКБ ООН за зиму допомогло більш ніж 250 тис. українців - Верещук

Велика Британія планує на 2 березня зустріч європейських лідерів для обговорення України та оборони - ЗМІ

Президент Польщі заявив про готовність прийняти американський військовий контингент із Німеччини

Єврокомісія спростовує інформацію про нібито запропоновану Україні угоду щодо критичних мінералів

Рада не підтримала пропозицію викликати Свириденко для пояснення ситуації з угодою щодо рідкісноземельних металів

Мережко: важливо, що резолюція РБ ООН не містить проросійських наративів

Кошта проведе відеоконференцію з лідерами ЄС, щоб напередодні спецсаміту заслухати Макрона про його зустріч із Трампом

Вучич назвав голосування щодо української резолюції в ГА ООН помилковим, варто було утриматися

Експрем'єр Великої Британії Джонсон бачить позитивні моменти у потенційній американо-українській угоді щодо рідкісноземельних металів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА