Інтерфакс-Україна
13:21 05.02.2013

Парламент України сьогодні не працюватиме - Кличко

1 хв читати

Верховна Рада України не розпочне своєї роботи у вівторок, заявляє лідер партії "УДАР", народний депутат Віталій Кличко.

"Сьогодні роботи парламенту не буде", - повідомив В.Кличко журналістам у вівторок.

"Завтра вранці ми знову збираємося (у Верховній Раді - ІФ), і розглядатимемо, шукатимемо, як парламент працюватиме. За тими законами, за якими він працював до сьогоднішнього дня, він працювати більше не може", - сказав лідер "УДАРу" .

Він також розповів, що на нараді у голови Верховної Ради Володимира Рибака з керівниками фракцій у вівторок компромісу досягнути не вдалося. "На жаль, на сьогоднішній день компроміс не знайдено. Ми сподіваємося, що можемо знайти цей компроміс через деякий час", - розповів В.Кличко.

Як повідомлялося, представники опозиції у вівторок зранку заблокували президію і трибуну в залі засідань парламенту. Вони вимагали введення персонального голосування.

Голова Верховної Ради Володимир Рибак заявив, що силового розблокування парламенту не буде і він прийме рішення про свою відставку, якщо депутати за це проголосують.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Співголова "Євросолідарності" в Раді наполягає на прийнятті закону, який дозволить нардепам бути військовими

Порошенко в Раді закликав депутатів не ігнорувати вимоги Резолюції Європарламенту по Україні

Порошенко привіз дрони на фронт для Тетяни Чорновол, яка може стати нардепом, та для інших бригад на півдні

Атаки РФ на американське підприємство в Україні та Польщу залишились без належної відповіді – Келлог

Порошенко обговорив з Сікорським власні розробки в сфері ОПК

Сікорський поки не бачить підстав для розриву дипвідносин з РФ

МЗС Чехії викликає російського посла для пояснень

Петиція за присвоєння Парубію звання Героя України набрала 25 тисяч голосів

Порошенко обговорив з головою комітету Європарламенту підтримку українського ОПК та використання російських активів

Відносна більшість українців за демократію, але під час війни тяжіють до наявності сильного лідера, – соцопитування КМІС

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА