Інтерфакс-Україна
09:55 06.02.2013

Трибуна та президія ВР, як і раніше, заблоковані ударівцями, які ніч провели в парламенті

1 хв читати
Трибуна та президія ВР, як і раніше, заблоковані ударівцями, які ніч провели в парламенті

У залі засідань Верховної Ради України, як і раніше, перебувають народні депутати опозиційних фракцій, які блокують трибуну та президію парламенту.

Як повідомлялося, у вівторок депутати фракції "УДАР" залишилися в залі засідань на ніч.

Нині в залі перебувають близько 60 парламентарів - не лише опозиційних фракцій, а й представники КПУ та Партії регіонів.

Другу сесію Верховної Ради України у вівторок не було відкрито. Водночас під час погоджувальної ради в понеділок лунали пропозиції про те, щоб народні депутати в середу цього тижня працювали в комітетах.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Київ спрямував на укриття 2-го рівня 2,7 млрд грн – Кличко

Суд продовжить розгляд позову Порошенка про скасування санкцій проти нього в закритому режимі 7 листопада - адвокат

Нові правила звільнення працівників і місцевих депутатів під час війни пропонує група депутатів "Слуги народу"

Законопроєкт про Кіберсили ЗСУ суперечить чинному законодавству - нардеп

ЦВК продовжила для Чорновол строк подання документів для реєстрації народною депутаткою

Київрада має перенаправити на мобільні укриття півмільярда грн, які не використали райадміністрації - Кличко

Зеленський пояснює дії Орбана прагненням наростити рейтинг його партії блокуванням України

Рейтинг Макрона впав до рекордно низьких 14% на тлі політичної кризи в країні - опитування

Бельгія висунула вимоги щодо використання російських активів для фінансування позики Україні

Залужний: Я не визнаю жодних ідей проведення виборів під час війни

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА