Інтерфакс-Україна
13:56 06.02.2013

Санкції "Газпрому" за недобір Україною газу не відповідають ринковим відносинам та є спірними - Янукович

1 хв читати
Санкції "Газпрому" за недобір Україною газу не відповідають ринковим відносинам та є спірними - Янукович

Україна вважає несправедливими штрафні санкції з боку "Газпрому" стосовно України за недобір газу, заявляє президент України Віктор Янукович.

"Ми вважаємо, що ці санкції, які записані в тій самій угоді... у 2009 році, не відповідають ринковим відносинам між господарськими суб'єктами та є спірними", - сказав В.Янукович на спільній із президентом Литви Далею Грібаускайте прес-конференції у Вільнюсі в середу.

"Тому ми дали відповідь "Газпрому", що ці санкції, цей рахунок ($7 млрд - ІФ) - він несправедливий", - сказав глава Української держави.

За його словами, Україна домовилася з російською стороною вести переговори з цього питання.

В.Янукович вважає, що справедлива для України ціна на газ - це ціна газу на спотовому ринку мінус вартість транспортування.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Верещук: Ми не зовсім приймаємо, що ця війна надовго

Росія може розглянути припинення авіаударів по Україні в обмін на зняття вторинних санкцій

Трамп не відкидає можливість зустрічі з Сі Цзіньпіном у разі укладення торговельної угоди

Трамп заявив, що протягом доби може істотно підвищити мита щодо Індії, оскільки вона купує у РФ нафту

Посол Боднар засудив неприпустиме використання гасла "Слава Україні!" депутатом Сейму Польщі

РФ ефективна в гібридній війні, а її спецслужби працюють інтенсивніше за радянські, вважає президент Чехії

Членство нардепа Кузнєцова у фракції "Слуга народу" буде призупинено на час розслідування - Арахамія

Директорка департаменту КМДА Смірнова заявила правоохоронцям про стеження за нею

"Євроcолідарність" про призначення керівника БЕБ: Не хотілося б, аби у вересні Україна отримала ще одну "чорну мітку" Брюсселя

США цього тижня говорили з Росією про припинення війни, але результату немає — Рубіо

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА