Інтерфакс-Україна
10:58 11.02.2013

Члени Кабмiну будуть закрiпленi за комiтетами ВР - розпорядження

1 хв читати

Уряд України ухвалив розпорядження "Про забезпечення взаємодiї Кабiнету Мiнiстрiв з Верховною Радою" (№ 55-р вiд 6.02.2013 р.).

Згiдно з розпорядженням, визначаються члени Кабiнету Мiнiстрiв, вiдповiдальнi за забезпечення взаємодiї з комiтетами Верховної Ради та спецiальною контрольною комiсiєю Верховної Ради з питань приватизацiї, повiдомляє прес-служба Кабмiну.

Крiм того, буде визначено заступникiв керiвникiв центральних органiв виконавчої влади, що забезпечують зв'язок iз Верховною Радою та її органами, координацiю законотворчої роботи та оперативне вирiшення питань, що виникають в їхнiх вiдносинах.

"Системна взаємодiя з комiтетами Верховної Ради має забезпечуватися безпосередньо членами Кабiнету Мiнiстрiв. Така дiяльнiсть спрямована на якiсне роз'яснення основних положень вiдповiдних законодавчих iнiцiатив та доцiльностi ухвалення проектiв законодавчих актiв, своєчасне погодження суперечливих позицiй, вирiшення спiрних питань до моменту їх винесення на розгляд Верховної Ради на пленарних засiданнях", - зазначено в повiдомленнi.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Закордонні бізнесмени, політики та експерти частіше критикують 28-пунктний план, але згадують слабкість Європи

Ексміністр Кулеба: В угоді США й РФ немає нових ідей, Україна має обрати між переговорами та продовженням боротьби

Голови МЗС 7 країн у річницю нюрнберзького процесу заявили про вразливість міжнародного права через війну в Україні

Верховний Суд розглядає позов Порошенка щодо санкцій РНБО

Вже цієї зими в Києві запрацюють 7 міні-ТЕЦ - Кличко

Нардеп Жупанин на зустрічі фракції з президентом запропонував підтримати голову енергокомітету Геруса на посаду глави Міненерго

Апарат Верховної Ради передав "Євросолідарності" підписні листи за відставку уряду того ж дня, як отримав запит

Буданов анонсував на лютий 2026 року події, які відкриють вікно для миру в Україні

Порошенко передав військовим 15 комплексів «Ай-Петрі»: маємо разом захистити країну

Близько 30 нардепів від "Слуги народу" причетні до підготовки заяви про коаліцію та уряд нацстійкості – Кривошеєв

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА