Інтерфакс-Україна
11:39 14.02.2013

УДАР пропонує провести вибори мера Києва на початку червня

2 хв читати

Партія УДАР запропонувала провести вибори із обрання столичного міського голови в червні поточного року, повідомив лідер партії Віталій Кличко.

"Вибори відтягуються. Ми подали проект, згідно з яким пропонуємо їх провести 2 червня. Вибори досі не призначені. Тепер кажуть, що вони, можливо, будуть в середині літа, коли більшість киян виїде у відпустку, коли у молодих людей закінчиться навчання, і вони роз'їдуться з Києва", - сказав він в інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна".

Як зазначив В.Кличко, наразі невідомо, за якою системою відбуватимуться вибори до Київради.

"Є закон про столицю, в якому прописано, коли мають відбуватися вибори. Влада ж хоче зробити ці вибори позачерговими, та обрати Київраду на два роки", - сказав політик.

Між тим він знову заявив про необхідність узгодити єдиного кандидата від опозиції на цих виборах. "Говорити про кандидатуру ми зможемо, коли буде оголошено дату виборів. На сьогоднішній день, на превеликий жаль, ми не маємо кількох складових: коли будуть вибори, і за якою системою вони відбудуться", - сказав В.Кличко.

Він зазначив: "Ми обов'язково узгоджуватимемо кандидатуру, щоб не повторилася така ж сама ситуація, як із Черновецьким, коли було висунуто багато кандидатів, і, врешті-решт, Черновецький виграв удруге поспіль".

Водночас В.Кличко заявив про необхідність повернути меру повноваження.

Відповідаючи на запитання, чи обговорюються в опозиції прізвища можливих кандидатів, політик сказав: "Дуже багато кандидатів, дуже багато охочих. Але впевнений, що нам потрібно розглядати ту кандидатуру, яка дійсно зможе виграти вибори і реально бути опонентом влади, не ставлеником, не грати "в піддавки", задовольняючи бажання влади, а бути самостійною фігурою".

Повний текст інтерв'ю буде розміщено на сайті агентства в розділі "Ексклюзивні інтерв'ю".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Батьківщина" закликає створити коаліцію та уряд національної єдності - Тимошенко

Мелоні наголосила на важливості "зближення поглядів" між Європою та США для миру в Україні

"Євросолідарність" продовжить блокування трибуни на засіданні Ради – співголова фракції

Переговори між США та Україною в неділю були зосереджені на питанні нових фактичних кордонів – ЗМІ

МЗС: Україна не здійснює жодних дій проти Казахстану, всі зусилля спрямовані на відсіч російської агресії

МЗС Казахстану висловило протест після удару по нафтовому терміналу РФ у Чорному морі

Відставка голови Офісу президента не повинна стати імітацією змін - Фріз

Порошенко про відставку Єрмака: потрібна єдність, нова проєвропейська коаліція і новий професійний уряд

Єврокомісія про відставку Єрмака: Ми бачили новини, стежимо за ситуацією

"Євросолідарність" вимагає негайного скликання засідання Верховної Ради

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА