12:05 14.02.2013

Видобуток сланцевого газу в Україні знімає безліч політичних питань - Кличко

1 хв читати

Лідер партії УДАР Віталій Кличко сподівається, що видобуток сланцевого газу в Україні допоможе у вирішенні багатьох політичних питань.

"Зараз активно обговорюються можливості розширення внутрішнього ринку видобутку газу і забезпечення його за рахунок сланцевого газу. Ми сподіваємося, що ті контракти, які були підписані, в перспективі зможуть забезпечити левову частку потреб України, і це зніме дуже багато питань, зокрема політичних, забере карти у наших опонентів, які використовують газ як політичну, а не економічну складову", - сказав він в інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна".

При цьому він наголосив, що видобуток сланцевого газу має відповідати екологічним нормам і вимогам: "Необхідно переконатися, що ніякого збитку екології регіону не буде, це принципове питання".

Водночас він зазначив, що питання газу перейшло з економічної площини в політичну.

"Що найцікавіше, якщо раніше воно почасти було політичним, то сьогодні це чиста політика", - сказав політик.

"Я впевнений, що ми повинні будувати наші відносини з сусідами, зокрема і з тими, хто імпортує газ, на основі взаємної вигоди, поваги. Але, тим не менш, у цьому випадку ми повинні відштовхуватися від економічної складової та інтересів України" , - заявив він.

Повний текст інтерв'ю буде розміщено на сайті агентства в розділі "Ексклюзивні інтерв'ю".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА