Інтерфакс-Україна
14:00 19.02.2013

Переговори щодо розблокування ВР продовжаться о 18:00

2 хв читати

Лідери фракцій продовжать переговори щодо розблокування Верховної Ради у вівторок о 18:00. Опозиціонери відзначають певний прогрес у переговорах.

"Я думаю, що найважливіше повідомлення, яке потрібно до вас донести, - це те, що якщо засідання Верховної Ради розпочнуться, то розпочнуться вони лише з особистого голосування шляхом підняття рук. Перший акт парламенту, який буде проголосовано після процедури розблокування, буде проголосовано виключно особисто кожним народним депутатом шляхом підняття рук", - сказав лідер фракції" Батьківщина "Арсеній Яценюк на брифінгу у вівторок.

За його словами, наразі під час переговорів лідерів фракцій "триває активне обговорення того, як змусити народних депутатів не лише голосувати особисто, а й відповідати за це, а також мати можливості щодо запровадження санкцій за неперсональне голосування та не давати можливості підписувати закони, які депутати проголосували не персонально".

У свою чергу лідер фракції "Свобода" Олег Тягнибок також відзначив певний прогрес у переговорах щодо розблокування парламенту.

"Те, що відбувалося сьогодні в кабінеті голови Верховної Ради на погоджувальній раді, можна охарактеризувати частково як "крига скресла", - сказав він.

"Партія влади зрозуміла й усвідомила для себе абсолютну серйозність намірів опозиції. Це однозначно", - додав О.Тягнибок.

У свою чергу лідер фракції "УДАР" Віталій Кличко повідомив про те, що переговори лідерів фракцій триватимуть у вівторок о 18:00.

"Я сподіваюся, що на сьогодні потихеньку ми починаємо йти до того, щоб знайти ключові пункти в тому, щоб іти на маленькі компроміси", - сказав В.Кличко, наголосивши, що опозиція не має наміру погоджуватися на компроміс у питаннях забезпечення особистого голосування, а також особистої відповідальності кожного народного депутата за персональне голосування.

Він наголосив, що до 18:00 лідери фракцій поінформують депутатів своїх фракцій про хід переговорів і про ті пропозиції, які обговорюються на погоджувальній раді.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ЦВК зареєструвала Карабуту новим нардепом від "Слуги народу"

Порошенко вказує на ненадання обґрунтувань для санкцій протягом року попри відведені законом 15 днів

Трамп: Сподіваємося, що Іран швидко "сяде за стіл переговорів"

Порошенко обговорив з Мартою Кос шляхи прискорення євроінтеграції України

Рада ЄС на тижні може затвердити регламент використання EUR90 млрд для України – Порошенко після зустрічі з Кубіліусом

Порошенко в штаб-квартирі НАТО назвав ЗСУ опорою трансатлантичної безпеки

Президент Тайваню щодо України: Будь-яка допомога агресору або порушення ембарго та правил експортного контролю є неприйнятними

Донеччина в обмін на $800 млрд та гарантії безпеки від США та Європи – ЗМІ

Дорожня карта ЄС передбачає прискорений вступ України до 2027 року – Орбан

Макрон запропонував Трампу провести засідання G7 за участі РФ та України, Рютте підніме українську тему в Давосі

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА