Інтерфакс-Україна
11:49 22.02.2013

В опозиції заявляють, що вийшли на компроміс із більшістю

2 хв читати

Опозиціонери заявляють, що вийшли на компроміс із парламентською більшістю у питанні персонального голосування і Верховна Рада України може розпочати роботу в п'ятницю.

"Ми внесли чітку, просту але ефективну пропозицію. Після процедури голосування, у разі, якщо зафіксовано, що хтось із депутатів проголосував за іншого, надається слово депутату, який зафіксував факт неперсонального голосування. Головуючий оголошує прізвище депутата, за якого голосували і якщо цей депутат відсутній, його картку вилучають і питання ставиться на переголосування", - сказав лідер фракції "Батьківщина" Арсеній Яценюк на брифінгу в парламенті у п'ятницю. Він повідомив, що тепер цю пропозицію опозиції мають обговорити фракції більшості.

"Ми сподіваємося, що остаточний проект рішення буде внесено спільно п'ятьма фракціями", - сказав А.Яценюк.

У свою чергу лідер фракції "Свобода" Олег Тягнибок зазначив, що якщо пропозиції опозиції підтримають, то роботу парламенту буде розблокована.

За його словами, Верховна Рада може відкрити засідання, проголосувати за постанову про персональне голосування, і за заяву про євроінтеграцію. "На цьому сесію буде закрито", - сказав О.Тягнибок.

Народний депутат від фракції "Батьківщина" Арсен Аваков на своїй сторінці в Facebook написав, що парламент може почати роботу в п'ятницю близько 12.00.

"Розблокуємо. Знайдено перехідну конструкцію забезпечення персонального голосування. Якщо Партія регіонів не відмовиться в останній момент то через годину-півтори будемо працювати", - написав А.Аваков на своїй сторінці у Facebook о 10.50.

Як повідомлялося, опозиційні фракції "Батьківщина", "УДАР" і "Свобода", починаючи з 5 лютого, цілодобово блокують парламентську трибуну, домагаючись персонального голосування народних депутатів.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Фракція "Слуга народу" у понеділок розгляне кадрові питання, заслухає кандидатів на посади міністрів - Палійчук

Порошенко закликав дати правову оцінку діяльності підпільних "шкіл руского міра"

Більшість українців вважають, що Європа серйозно допомагає Україні, і не довіряють США – опитування

Глави МЗС України та Чехії домовилися "перегорнути сторінку нещодавніх обмінів заявами" та посилити політичний діалог на рівні міністерств

Фон дер Ляєн про мету засідання Коаліції охочих у Парижі: надати Україні надійні гарантії безпеки

Кадрові ротації мають дати імпульс позитивним змінам у сфері безпеки та оборони - Чернєв

Зеленський обговорив з Макроном постачання ракет для ППО та дипломатичні кроки

Заява лідерів ЄС та Великої Британії: Безпека в Арктиці має бути досягнута союзниками по НАТО із дотриманням принципів Статуту ООН

Представниця президента не прийшла на суд по санкціях проти Порошенка, політик заявив про затягування процесу

КМІС: 10% українців вважають, що вибори потрібно проводити до припинення вогню

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА