Україна розглядає можливості демонополізації ринку газу - Янукович

Україна розглядає питання демонополізації газового ринку, заявляє президент України Віктор Янукович.
"Лібералізація газового ринку вже давно назріла, тому ми розглядаємо нині питання демонополізації газового ринку України", - сказав В.Янукович на підсумковій прес-конференції в Києві в п'ятницю.
За словами В.Януковича, це питання має бути вирішено збалансовано.
Зокрема, глава держави переконаний, що держава має піклуватися про населення та питання постачання газу населенню, про роботу теплокомуненерго. "А великі промислові підприємства нехай купують газ там, де зможуть. Для цього нам необхідно, безумовно, диверсифікувати джерела постачання газу", - наголосив президент.
Він додав, що над цими питаннями робота триває вже декілька років. "Мета, яку ми поставили, - ми до неї постійно рухаємося і наближаємося", - зазначив В.Янукович.