Інтерфакс-Україна
15:55 01.03.2013

Звільнення Бондарчука з керівництва "Нашої України" зареєстровано в Мін’юсті - прес-служба партії

1 хв читати
Звільнення Бондарчука з керівництва "Нашої України" зареєстровано в Мін’юсті - прес-служба партії

Міністерство юстиції України зареєструвало зміни у складі керівних органів "Нашої України", повідомили агентству "Інтерфакс-Україна" у прес-службі партії "Наша Україна".

Як повідомлялося, 9 лютого політична рада партії звільнила Сергія Бондарчука з посади голови політради партії та обрала на цю посаду Зиновія Шкутяка. На підставі цього рішення Мін'юст вніс відповідні зміни до Єдиного державного реєстру юридичних осіб.

У прес-службі "Нашої України" зазначили, що С.Бондарчук не має жодного відношення до партії "Наша Україна". "Зібрання, яке оголошене ним на 2 березня, не може мати ніякого впливу на долю партії "Наша Україна", - наголосили в прес-службі.

Як раніше повідомлялося, 23 лютого політрада "Нашої України" виключила С.Бондарчука з лав партії.

С.Бондарчук мав намір у суботу провести з'їзд "Нашої України".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Рютте: Україна у "короткостроковій перспективі" не зможе обійтися без допомоги США

Макрон "оптимістично налаштований" щодо співпраці з Путіним по Ірану, "трохи менше" щодо України – ЗМІ

Лубінець називає тиском заклики до нього депутатів подати Кременя на перепризначення мовним омбудсманом

Верховний суд скасував рішення про заборону партії "Наш край"

МВФ зобов’язав Україну до кінця липня-2025 підготувати дорожню карту для усунення прогалин у структурі ІСІ

Навроцький обіцяє зустрітися із Зеленським – ЗМІ

Зеленський обговорив з Алієвим боротьбу проти агресії РФ та розвиток двосторонніх відносин

Рада розгляне законопроєкт про створення Спецтрибуналу на найближчому засіданні – Стефанчук

DOGE може зайнятися розслідуванням діяльності Маска – Трамп

Ідея об'єднання Мінветеранів з іншим міністерством є помилковою - нардеп

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА