Інтерфакс-Україна
11:34 04.03.2013

"Батьківщина" вимагає припинити погоджувальну раду і відкликати позов щодо Власенка з ВАСУ

2 хв читати

Фракція "Батьківщина" вимагає припинити засідання погоджувальної ради керівників комітетів і фракцій та відкликати судовий позов про припинення депутатських повноважень члена фракції Сергія Власенка.

"Ми вимагаємо від вас зараз зупинити засідання погоджувальної ради. У вас у кабінеті за участю керівників фракцій і членів регламентного комітету провести відповідне засідання ... відкликати заяву (у Вищому адміністративному суді України (ВАСУ) про позбавлення С.Власенка депутатських повноважень - ІФ), вибачитися і закрити це питання", - сказав лідер фракції "Батьківщина" Арсеній Яценюк.

Як передає кореспондент агентства "Інтерфакс-Україна", депутати фракції майже у повному складі перебувають у залі, де проходять засідання погоджувальної ради, і вимагають не проводити погоджувальну раду і відкликати позов із ВАСУ.

Як повідомлялося, 22 лютого С.Власенко повідомив, що подав заяву до Ради адвокатів України про скасування його адвокатського свідоцтва, щоб не було підстав для жодних "політичних інсинуацій". Він зазначив, що відповідно до чинного законодавства право на заняття адвокатською діяльністю припиняється з дня подання заяви, однак це не позбавляє його права бути захисником Ю.Тимошенко.

С.Власенко неодноразово наголошував, що є не адвокатом, а захисником Ю.Тимошенко.

1 березня у ВАСУ підтверджують надходження двох позовів від голови Верховної Ради Володимира Рибака про дострокове припинення депутатських повноважень члена фракції "Батьківщина" Сергія Власенка та члена фракції Партії регіонів Андрія Веревського. Розгляд справи у відкритому режимі призначено на 14.00 вівторка, 5 березня.

ОСТАННЄ

УЗАГАЛЬНЕННЯ: Закон щодо НАБУ/САП набув чинності, західні політики заявляють про загрози для євроінтеграції; географія протестів шириться; Зеленський анонсує новий законопроєкт з нормами для незалежності антикорупційних інституцій

Качка обговорив з експертним середовищем ситуацію довкола НАБУ та САП і пошук оптимальних рішень для євроінтеграції України

Порошенко стверджує, що отримав від Держфінмоніторингу замість підстав для введення санкцій публікацію, яку розміщував у себе Портнов

Метою прийняття закону про НАБУ\САП є руйнування руху України в Європейський Союз, переконаний Порошенко

Єрмак і Ердоган обговорили необхідність зустрічі на рівні лідерів України, США та РФ

Політики та громадські діячі заявляють про загрози для євроінтеграції, який несе законопроєкт щодо НАБУ і САП

Без санкційного тиску на РФ не буде прориву переговорних позицій від Росії – Подоляк

Один з ініціаторів законопроєкту, що обмежує незалежність НАБУ та САП, утримався від голосування

"Євросолідарність" проти законопроєкта №12414, а голосування окремих депутатів "за" - це не позиція фракції - Геращенко

МЗС Туреччини про переговори у Стамбулі: Наша мета — забезпечити продовження спілкування сторін одна з одною

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА