Інтерфакс-Україна
12:37 06.03.2013

Опозиція може залишитися у ВР на всю ніч, якщо буде загроза блокування з боку регіоналів

1 хв читати

У фракції "Батьківщина" не виключають, що опозиціонери можуть залишитися на ніч у заблокованій ними сесійній залі парламенту, якщо буде загроза з боку представників Партії регіонів відбити трибуну та президію.

"У разі якщо ми бачитимемо, що є загроза вночі блокування іншою стороною - нашими опонентами, - ми, безумовно, можемо залишитися і на ніч. Але ми не боїмося, якщо регіонали заблокують парламент, тому що таким чином вони підтримуватимуть нашу вимогу стосовно зупинення небезпечних для України процесів, які насуваються в країні", - сказав депутат фракції "Батьківщина" Олександр Турчинов журналістам у середу.

Відповідаючи на запитання, коли опозиція розблокує трибуну та президію парламенту, він наголосив, що Верховна Рада може розпочати працювати у будь-який день. За словами О.Турчинова, це можливо, зокрема, і в середу, якщо "припиниться наступ на права людини, на права опозиції, на права громадян, та в разі, коли буде виконано вимоги опозиції".

ОСТАННЄ

Кличко обговорив з міністром оборони Естонії збільшення підтримки ЗСУ, які захищають Європу

Порошенко привіз дрони на фронт для Тетяни Чорновол, яка може стати нардепом, та для інших бригад на півдні

Атаки РФ на американське підприємство в Україні та Польщу залишились без належної відповіді – Келлог

Порошенко обговорив з Сікорським власні розробки в сфері ОПК

Сікорський поки не бачить підстав для розриву дипвідносин з РФ

МЗС Чехії викликає російського посла для пояснень

Петиція за присвоєння Парубію звання Героя України набрала 25 тисяч голосів

Порошенко обговорив з головою комітету Європарламенту підтримку українського ОПК та використання російських активів

Відносна більшість українців за демократію, але під час війни тяжіють до наявності сильного лідера, – соцопитування КМІС

Європарламент схвалив резолюцію щодо звітів Єврокомісії за 2023-24 роки про прогрес України в реформах – Порошенко

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА