Інтерфакс-Україна
11:02 07.03.2013

Сесійна зала ВР усе ще заблокована, чоловіки вітають жінок із 8 Березня

2 хв читати

Верховна Рада України не проводить свого засідання в четвер, водночас чоловіки-парламентарії вітають жінок із Міжнародним жіночим днем.

Зокрема, депутат Партії регіонів Євген Балицький прийшов до парламенту з кошиком, заповненим трояндами, і роздавав квіти всім жінкам - і в кулуарах, і в сесійній залі.

Інші депутати також вітають своїх колег-жінок із 8 Березня: в залі їм роздають букети квітів, а також різні подарунки.

Як передає кореспондент агентства "Інтерфакс-Україна", жінки фракції "Батьківщина", які блокують трибуну, також не залишилися без квітів. Вручені їм квіти вони розклали на трибуні.

У сесійній залі парламенту присутні депутати всіх фракцій загальною чисельністю щонайменше 200 осіб.

Як повідомлялося, депутати фракції "Батьківщина" в четвер уранці знову заблокували трибуну та президію парламенту України на знак протесту проти позбавлення колеги з фракції, захисника екс-прем'єра Юлії Тимошенко Сергія Власенка депутатських повноважень.

6 березня ВАСУ позбавив депутатських повноважень народного депутата С.Власенка. Таке рішення суд ухвалив, задовольнивши позов голови Верховної Ради Володимира Рибака про дострокове припинення депутатських повноважень С.Власенка.

Раніше депутати з опозиційних фракцій блокували трибуну та президію парламенту протягом майже трьох тижнів - з 5 по 22 лютого, вимагаючи забезпечити персональне голосування. Після розблокування депутати провели 22 лютого одне пленарне засідання і пішли на перерву до 5 березня, однак 5 березня депутати опозиційних фракцій знову заблокували трибуну Верховної Ради, протестуючи проти позову до суду щодо позбавлення депутатських повноважень С.Власенка.

ОСТАННЄ

ЦВК: Вибори можуть відбутися тільки за умов безпеки та відповідних законодавчих змін, наразі м'яч на боці Ради

Порошенко виступив проти виборів під час воєнного стану та за створення уряду національної єдності

Маршалок Сейму Польщі запропонував Зеленському допомогу з виборами – ЗМІ

США не намагаються нав’язати Україні угоду з Росією – Рубіо

Вибори всіх гілок влади у разі "умовного миру" можуть завершитися колапсом – Арахамія

Арахамія анонсував нову стратегію партії "Слуга народу" в умовах війни та допустив, що покине політику з настанням миру

Угода буде або погана, або дуже погана, або її не буде – глава "Слуги народу" в Раді Арахамія

Порошенко закликав підтримати найменування вулиці на честь Андрія Парубія у центрі Києва

Корнієнко: в умовах війни партія "Слуга народу" має посилювати роботу на місцях і підтримку людей

"Євросолідарність" та "Голос" внесли в Раду законопроєкт про перерозподіл коштів держбюджету-2026 на ЗСУ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА