Інтерфакс-Україна
15:55 11.03.2013

Королевська заявляє про необхідність ліквідації солідарної пенсійної системи, але лише після погашення дефіциту ПФ

1 хв читати

Міністр соціальної політики України Наталія Королевська вважає реалістичною перспективу впровадження другого рівня пенсійної накопичувальної системи протягом 2014 року.

"Протягом 2014 у нас є всі можливості перейти до другого рівня", - сказала вона на прес-конференції в понеділок у Києві.

Міністр вважає за необхідне відмовитися від солідарної пенсійної системи, для чого необхідно ліквідувати дефіцит Пенсійного фонду (ПФ), легалізувати заробітні плати, а також погасити заборгованість з їх виплати і внесків до ПФ.

Н.Королевська нагадала, що дефіцит ПФ на поточний рік заплановано на рівні 21 млрд грн. Однак, за її словами, в січні-лютому надходження до фонду були перевиконані на 400 млн грн, що надає змогу сподіватися на те, що дефіцит скорочуватиметься і надалі.

Як повідомлялося, в постанові президії Федерації профспілок, ухваленій у липні 2012 року, зазначалося, що введення накопичувальної системи загальнообов'язкового державного пенсійного страхування не повинно негативно впливати на фінансове забезпечення солідарної пенсійної системи.

Під час обговорення постанови було зазначено, що під час проведення в Україні пенсійної реформи має бути введена трирівнева система пенсійного забезпечення: 1 рівень - солідарна система загальнообов'язкового державного пенсійного страхування, 2 рівень - накопичувальна система загальнообов'язкового державного пенсійного страхування, 3 рівень - система недержавного пенсійного забезпечення. На той момент був реформований перший і введено третій рівень.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Угорщина наклала вето на план Єврокомісії щодо відмови від нафти і газу з Росії – Сійярто

Трамп прибув до Канади на саміт G7

Нейтралітет Австрії не забороняє допомагати Україні невійськовою допомогою – президент

Україна та Австрія підписали меморандум про взаєморозуміння та комюніке для подальшого поглиблення співпраці

Важливо, щоб у наближенні миру посередницьку роль пропонували країни, які можуть вплинути на Путіна – Зеленський

Зеленський: ми всі повинні працювати над тим, щоб союз між Америкою і Європою не розвалився

Україна цінує готовність Австрії забезпечити посередництво для зустрічі з російською стороною – Зеленський

Стефанішина обговорила з єврокомісаркою Кос наступні кроки у межах процесу вступу України до ЄС

МЗС КНР закликає до термінового мирного вирішення конфлікту Ізраїлю та Ірану

Рада може внести зміни в закон для звільнення прем'єра і припинення повноважень уряду в умовах воєнного стану, допускає Железняк

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА