Інтерфакс-Україна
11:43 04.04.2013

Закони та Конституція Україні не передбачають норми про саморозпуск ВР - Яценюк

1 хв читати
Закони та Конституція Україні не передбачають норми про саморозпуск ВР - Яценюк

Лідер фракції "Батьківщина" Арсеній Яценюк заявляє, що в українському законодавстві немає такого поняття, як саморозпуск парламенту.

"Щодо якихось дискусій про розпуск парламенту, треба читати закони та Конституцію. В жодному законі не написано про те, що парламент може ухвалити рішення про саморозпуск", - сказав він журналістам у четвер у Києві.

Лідер фракції "Батьківщина" розцінив це як залякування.

Раніше агентство "Інтерфакс-Україна" повідомляло, що голова Верховної Ради України Володимир Рибак не виключив, що на зборах парламентської більшості пролунають припущення про саморозпуск Верховної Ради або про звернення до президента України Віктора Януковича з проханням розпустити нинішній склад парламенту.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Підгрупи робочої групи до кінця січня підготують пропозиції щодо виборів в особливий період та повоєнний час

Законодавство забороняє одночасне проведення виборів та референдуму - Ключковський

Тимошенко закликала дати "політичну відсіч" дискусіям про вибори під час війни

Фракція "Слуга народу" у понеділок розгляне кадрові питання, заслухає кандидатів на посади міністрів - Палійчук

Порошенко закликав дати правову оцінку діяльності підпільних "шкіл руского міра"

Більшість українців вважають, що Європа серйозно допомагає Україні, і не довіряють США – опитування

Глави МЗС України та Чехії домовилися "перегорнути сторінку нещодавніх обмінів заявами" та посилити політичний діалог на рівні міністерств

Фон дер Ляєн про мету засідання Коаліції охочих у Парижі: надати Україні надійні гарантії безпеки

Кадрові ротації мають дати імпульс позитивним змінам у сфері безпеки та оборони - Чернєв

Зеленський обговорив з Макроном постачання ракет для ППО та дипломатичні кроки

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА