Інтерфакс-Україна
15:54 05.04.2013

"Батьківщина" обговорювала можливість ініціювання позачергового засідання ВР, але рішення не ухвалила - джерело

1 хв читати

Фракція "Батьківщина" обговорювала можливість ініціювання скликання позачергового засідання парламенту 15 квітня.

"Питання про скликання позачергового засідання 15 квітня обговорювалося", - сказало агентству "Інтерфакс-Україна" джерело у фракції.

За його словами, скликати позачергове засідання запропонував лідер фракції Арсеній Яценюк для ухвалення рішення про дату виборів у Києві.

Водночас співрозмовник наголосив, що рішення з цього питання на засіданні фракції у п'ятницю не приймалося. Однак депутати не виступали проти такої пропозиції.

Чергове засідання Верховної Ради заплановане на 16 квітня.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Прем'єр Канади запросив Зеленського на саміт G7 - ЗМІ

Вихід США із Міжнародного центру із розслідування злочинів агресії Росії проти України не вплине на притягнення воєнних злочинців до відповідальності - Мережко

Каллас: в ЄС є широка підтримка ініціативи військової підтримки України на EURO40 млрд

Вихід США із Міжнародного центру з розслідування злочинів агресії проти України свідчить про додаткові перемовини з РФ - Климпуш-Цинцадзе

Британія з союзниками розглядає можливість відправки до 30 тис миротворців в Україну - ЗМІ

Волц про окуповані території України: Ми повинні запитати себе, чи це в наших національних інтересах

Прем'єр-міністр Індії: Нинішня ситуація надає можливість для змістовних і продуктивних переговорів між Україною і Росією

Стармер оприлюднив плани введення в Україну західних миротворців чисельністю понад 10 тис військовослужбовців – ЗМІ

Білий дім припинив фінансування "Радіо Свобода"

Нав'язувати Україні відмову від євроатлантичного курсу ніхто не має права - Чернєв

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА