Посол ЄС особисто привітав Луценка зі звільненням
Голова представництва Євросоюзу в Україні Ян Томбінський зустрівся з екс-главою МВС Юрієм Луценком, якого в неділю звільнили з ув'язнення.
У повідомленні представництва ЄС, розміщеному в Facebook, ідеться про те, що зустріч відбулася в понеділок.
"Посол ЄС Ян Томбінський сьогодні зустрівся з Юрієм Луценком, колишнім міністром внутрішніх справ, якого звільнили з в'язниці вчора", - зазначено в інформації.
У прес-службі диппредставництва агентству "Інтерфакс-Україна" повідомили, що Я.Томбінський на зустрічі привітав Ю.Луценка зі звільненням і висловив радість у зв'язку з тим, що особисто поспілкувався з екс-главою МВС, який уже перебуває на волі.
5 квітня стало відомо, що омбудсмен Валерія Лутковська звернулася до президента України Віктора Януковича з проханням про помилування Ю.Луценка. Омбудсмен послалася на стан здоров'я Ю.Луценка й на те, що екс-міністр відбув більшу частину покарання.
7 квітня В.Янукович підписав указ про помилування, і цього самого дня екс-міністр залишив колонію.
Ю.Луценка було засуджено до чотирьох років позбавлення волі за посадові злочини. Термін його ув'язнення мав скінчитися в грудні 2014 року.