Інтерфакс-Україна
15:49 10.04.2013

Франція підтримує звільнення Луценка і закликає помилувати Тимошенко - заява МЗС

1 хв читати

Влада Франції підтримує рішення президента України Віктора Януковича помилувати екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка та колишнього міністра охорони навколишнього природного середовища України Георгія Філіпчука і закликає слідом за цим ухвалити аналогічне рішення щодо екс-прем'єр-міністра Юлії Тимошенко.

"Ми з задоволенням відзначаємо помилування колишнього міністра внутрішніх справ Юрія Луценка та колишнього міністра охорони навколишнього середовища Георгія Філіпчука. Ми закликаємо українську владу і далі йти цим шляхом, і розглянути такі заходи помилування відносно інших політичних діячів, таких як колишній прем'єр-міністр Юлія Тимошенко", - йдеться в заяві МЗС Франції, опублікованому в середу.

У повідомленні наголошується, що Франція неодноразово закликала українську владу припинити вибіркове правосуддя щодо політичних діячів і діяти відповідно до принципів верховенства права та своїх міжнародних зобов'язань.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Маршалок Сейму Польщі запропонував Зеленському допомогу з виборами – ЗМІ

США не намагаються нав’язати Україні угоду з Росією – Рубіо

Вибори всіх гілок влади у разі "умовного миру" можуть завершитися колапсом – Арахамія

Арахамія анонсував нову стратегію партії "Слуга народу" в умовах війни та допустив, що покине політику з настанням миру

Угода буде або погана, або дуже погана, або її не буде – глава "Слуги народу" в Раді Арахамія

Порошенко закликав підтримати найменування вулиці на честь Андрія Парубія у центрі Києва

Корнієнко: в умовах війни партія "Слуга народу" має посилювати роботу на місцях і підтримку людей

"Євросолідарність" та "Голос" внесли в Раду законопроєкт про перерозподіл коштів держбюджету-2026 на ЗСУ

Українці найбільше довіряють ЗСУ, ДСНС і добровольцям, найбільша недовіра до Верховної Ради, держапарату та уряду

ЄС не має одностайності щодо фінансування України на 2026-2027рр., тому єдине рішення – "репараційна позика", яке може бути ухвалено кваліфікованою більшістю – дипломат

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА