Інтерфакс-Україна
11:43 12.04.2013

Уряд хоче законодавчо закріпити норму про закупівлю вітчизняних автомобілів для бюджетних програм - Бойко

1 хв читати

Кабінет Міністрів України має намір на законодавчому рівні закріпити норму про закупівлю для бюджетних програм лише вітчизняних автомобілів, повідомив віце-прем'єр-міністр Юрій Бойко.

"Будь-яка країна, якщо вона щось закуповує, має насамперед закуповувати у власного виробника. "Швидку допомогу" необхідно купувати у нас у країні, оскільки її в Черкасах випускають. І якщо держава виділяє кошти для бюджетних програм - "Шкільний автобус", "Швидка допомога", то звичайно, і ми нині над цим працюємо, всі ці закупівлі мають відбуватися у наших виробників, щоб гроші залишалися в країні і тут підтримували власного виробника", - сказав Ю.Бойко в ефірі спецпроекту "5 каналу" "Реальний сектор".

За його словами, відповідний закон буде внесено найближчим часом до Верховної Ради.

"Я впевнений, що всі його підтримають, тому що зразки, які ми маємо щодо "швидкої допомоги", щодо "шкільного автобуса", - вони якісні, вони працюють і не відрізняються в гірший бік від тих, що виробляють за кордоном", - наголосив віце-прем'єр.

Як повідомлялося, Україна у рамках виконання програми "Шкільний автобус" планує придбати в 2013-2014 роках 2,026 тис. автобусів, зокрема 1,289 тис. од. - у 2014 році.

Автобуси в цій модифікації випускають заводи автокорпорацій "Богдан", "Еталон" та "УкрАВТО"

Автомобілі "швидкої допомоги" в Україні нині випускає також Львівський автобусний завод у рамках спільного проекту з французькою Renault.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Маршалок Сейму Польщі запропонував Зеленському допомогу з виборами – ЗМІ

США не намагаються нав’язати Україні угоду з Росією – Рубіо

Вибори всіх гілок влади у разі "умовного миру" можуть завершитися колапсом – Арахамія

Арахамія анонсував нову стратегію партії "Слуга народу" в умовах війни та допустив, що покине політику з настанням миру

Угода буде або погана, або дуже погана, або її не буде – глава "Слуги народу" в Раді Арахамія

Порошенко закликав підтримати найменування вулиці на честь Андрія Парубія у центрі Києва

Корнієнко: в умовах війни партія "Слуга народу" має посилювати роботу на місцях і підтримку людей

"Євросолідарність" та "Голос" внесли в Раду законопроєкт про перерозподіл коштів держбюджету-2026 на ЗСУ

Українці найбільше довіряють ЗСУ, ДСНС і добровольцям, найбільша недовіра до Верховної Ради, держапарату та уряду

ЄС не має одностайності щодо фінансування України на 2026-2027рр., тому єдине рішення – "репараційна позика", яке може бути ухвалено кваліфікованою більшістю – дипломат

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА