Інтерфакс-Україна
12:27 12.04.2013

Євроінтеграція України та співпраця у рамках СНД взаємодоповнюють одна одну - спікер Рибак

2 хв читати
Євроінтеграція України та співпраця у рамках СНД взаємодоповнюють одна одну - спікер Рибак

Україна розглядає інтеграцію з європейськими структурами та співпрацю у рамках СНД як два взаємодоповнювальні процеси, заявив голова Верховної Ради Володимир Рибак.

Як повідомила прес-служба Верховної Ради, про це спікер сказав на Міжнародній парламентській конференції "Роль парламентських організацій у побудові Європи без ліній поділу" в Санкт-Петербурзі в п'ятницю.

"Європа без ліній поділу, Європа як єдиний демократичний і правовий простір - основна мета і головна місія Ради Європи. Цю мету, я впевнений, поділяють усі держави-члени Ради Європи, парламенти яких представлені на нашій конференції в Санкт-Петербурзі", - сказав він.

"Зі здобуттям незалежності почуття європейської приналежності України ввійшло в стадію усвідомленого оформлення в державну політику європейської інтеграції. При цьому Україна розглядає інтеграцію з європейськими структурами та співробітництво у рамках СНД як два взаємодоповнювальні процеси", - наголосив В.Рибак.

Спікер Верховної Ради зазначив, що посильний внесок у побудову Європи без ліній поділу Україна вносить у міжнародних парламентських організаціях, таких як Парламентська асамблея Ради Європи, Міжпарламентська асамблея держав-учасниць СНД, Парламентська асамблея ОБСЄ.

"Ми розглядаємо свою участь у діяльності міжнародних парламентських організацій не тільки як майданчик для співробітництва між органами законодавчої влади різних країн, а й у ширшому контексті загальноєвропейського міжпарламентського співробітництва. Взаємодія парламентів європейських держав у багатосторонньому форматі орієнтована на вироблення рекомендацій і ухвалення рішень, спрямованих на побудову Європи без ліній поділу", - наголосив В.Рибак.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Нардеп Сюмар стверджує, що фабулу санкцій проти Порошенка ще у 2019 році ініціював Портнов

ЄК наразі не готова оголосити терміни ухвалення 18-го пакету санкцій проти РФ

Рух "ЧЕСНО": 62% мерів українських міст є гривневими мільйонерами, родини трьох мерів - доларовими мільйонерами

В ЄК сподіваються в короткі терміни оновлення угоди про зону вільної торгівлі з Україною для подальшої економічної підтримки

Зло, розпочате Росією без причини у 2014 році та 2022 році, триває вже 1198 днів – Маркарова

На міжнародному форумі обговорили майбутню стратегію реформування правосуддя України

Словацькі парламентарі висловилися проти антиросійських санкцій, Чехія зберігає курс на посилення тиску на РФ

Попри "політичну кризу", уряд Нідерландів продовжуватиме підтримувати Україну - міністр оборони

Нідерланди нададуть Україні новий пакет допомоги на EUR400 млн у сфері морської безпеки

Тзв "меморандум" РФ свідчить, що Москва не планує закінчувати війну – нардеп Фріз

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА