Інтерфакс-Україна
15:45 12.04.2013

ВР у вівторок має розглянути питання щодо дати виборів у Києві, а в четвер - декриміналізацію "статей Тимошенко", - Яценюк

1 хв читати

Опозиція домоглася включення проекту постанови про призначення виборів у Києві до порядку денного у вівторок, 16 квітня, на наступному пленарному тижні, повідомив лідер фракції "Батьківщина" Арсеній Яценюк.

"У вівторок у нас розглядатиме питання щодо виборів у Києві та скасування пенсійної реформи", - сказав він журналістам у п'ятницю в Харкові.

Він також повідомив, що на четвер заплановано голосування щодо питання про декриміналізацію статей КК України, за яким засуджено екс-прем'єр Юлію Тимошенко, а на п'ятницю - голосування за проектом постанови про недовіру уряду Миколи Азарова.

А.Яценюк зазначив, що опозиція наполягає на конституційній даті виборів у Києві.

"Ми наполягаємо на конституційній даті виборів мера Києва і Київради. На жаль, ці терміни пропущені. Тому у нас є постанова, яка не визначає дату, але встановлює такий порядок виборів: вибори відбуваються на 60-й день після того, як постанова набуває чинності", - сказав він.

А.Яценюк зазначив, що опозиція також має намір домогтися включення до порядку денного голосування щодо законопроектів, пов'язаних з євроінтеграцією.

"Ми хочемо змусити уряд внести законопроекти з євроінтеграції, які були провалені на "буфетній сесії"Верховної Ради, щоб продемонструвати, що саме опозиція наполягає на тому, щоб закони з питань наближення до ЄС ухвалювали", - сказав він.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Політики та громадські діячі заявляють про загрози для євроінтеграції, який несе законопроєкт щодо НАБУ і САП

Без санкційного тиску на РФ не буде прориву переговорних позицій від Росії – Подоляк

Один з ініціаторів законопроєкту, що обмежує незалежність НАБУ та САП, утримався від голосування

"Євросолідарність" проти законопроєкта №12414, а голосування окремих депутатів "за" - це не позиція фракції - Геращенко

МЗС Туреччини про переговори у Стамбулі: Наша мета — забезпечити продовження спілкування сторін одна з одною

Блокування звернення до США мало критичні наслідки для України - Порошенко

Умєров очолить делегацію для перемовин з російською стороною - Зеленський

ЄС і США все ще не можуть домогтися прориву на торговельних переговорах

Україна ввела санкції проти 5-х осіб за підривні інформкампанії, серед них Королевська, Балашов, Латиніна – указ

Порошенко назвав військову економіку головним пріоритетом уряду

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА