Інтерфакс-Україна
14:52 15.04.2013

Лукашенко та Янукович на зустрічі в травні обговорять проблеми двосторонніх відносин

1 хв читати

Президент Білорусі Олександр Лукашенко та президент України Віктор Янукович домовилися під час телефонної розмови в понеділок про зустріч у травні, повідомили агентству "Інтерфакс-Захід" в прес-службі глави білоруської держави.

"Президенти обговорили також певні проблеми, які є у двосторонніх відносинах. Досягнуто принципової домовленості щодо проведення в травні зустрічі на вищому рівні, під час якої буде розглянуто ці питання", - зазначили в прес-службі.

Крім того, О.Лукашенко та В.Янукович обговорили громадську ініціативу про створення громадського руху Білорусі-України-Росії. Це питання також стане предметом обговорення на зустрічі президентів, уточнили в прес-службі.

За її даними, під час розмови глави держав відзначили успішний розвиток торговельно-економічних відносин між двома країнами.

За підсумками 2012 року білорусько-український товарообіг сягнув рекордного рівня в $7,9 млрд і порівняно з 2011 роком зріс на 27%. Для Білорусі склалося позитивне сальдо розміром $3,3 млрд.

Як зазначили в прес-службі, також успішно реалізуються масштабні двосторонні проекти у сфері паливно-енергетичного комплексу, виробничої кооперації, зокрема зі спільного складання техніки МТЗ, "Гомсільмаш", МАЗ, інших підприємств.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ЄК наразі не готова оголосити терміни ухвалення 18-го пакету санкцій проти РФ

Рух "ЧЕСНО": 62% мерів українських міст є гривневими мільйонерами, родини трьох мерів - доларовими мільйонерами

В ЄК сподіваються в короткі терміни оновлення угоди про зону вільної торгівлі з Україною для подальшої економічної підтримки

Зло, розпочате Росією без причини у 2014 році та 2022 році, триває вже 1198 днів – Маркарова

На міжнародному форумі обговорили майбутню стратегію реформування правосуддя України

Словацькі парламентарі висловилися проти антиросійських санкцій, Чехія зберігає курс на посилення тиску на РФ

Попри "політичну кризу", уряд Нідерландів продовжуватиме підтримувати Україну - міністр оборони

Нідерланди нададуть Україні новий пакет допомоги на EUR400 млн у сфері морської безпеки

Тзв "меморандум" РФ свідчить, що Москва не планує закінчувати війну – нардеп Фріз

Зеленський на "Рамштайн" закликав партнерів прискорити процес координації Коаліції охочих

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА