Інтерфакс-Україна
11:45 17.04.2013

Засідання за позовом про позбавлення Одарченка мандата поки що не розпочалося

1 хв читати

Засідання Окружного адміністративного суду Києва з розгляду позову по суті про позбавлення мандата депутата фракції "Батьківщина" Юрія Одарченка у зв'язку із суміщенням ним посад мало розпочатися о 11.20 середи.

Як передає кореспондент агентства "Інтерфакс-Україна", на попереднє засідання представників ЗМІ не допустили. Поки що невідомо, чи допустять пресу на засідання.

Водночас на подвір’ї суду відбувається акція прибічників "Батьківщини" на підтримку Ю.Одарченка. Декілька сотень мітингувальників із партійними прапорами вишикувалися біля будівлі суду.

Правопорядок забезпечує велика кількість співробітників міліції, у дворах стоять міліцейські автобуси.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Фракція "Слуга народу" у понеділок розгляне кадрові питання, заслухає кандидатів на посади міністрів - Палійчук

Порошенко закликав дати правову оцінку діяльності підпільних "шкіл руского міра"

Більшість українців вважають, що Європа серйозно допомагає Україні, і не довіряють США – опитування

Глави МЗС України та Чехії домовилися "перегорнути сторінку нещодавніх обмінів заявами" та посилити політичний діалог на рівні міністерств

Фон дер Ляєн про мету засідання Коаліції охочих у Парижі: надати Україні надійні гарантії безпеки

Кадрові ротації мають дати імпульс позитивним змінам у сфері безпеки та оборони - Чернєв

Зеленський обговорив з Макроном постачання ракет для ППО та дипломатичні кроки

Заява лідерів ЄС та Великої Британії: Безпека в Арктиці має бути досягнута союзниками по НАТО із дотриманням принципів Статуту ООН

Кадрові ротації Рада розгляне на наступному пленарному тижні - Железняк

Представниця президента не прийшла на суд по санкціях проти Порошенка, політик заявив про затягування процесу

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА