Інтерфакс-Україна
13:47 17.04.2013

Северинсен пропонує Коксу та Квасневському відмовитися від занадто дипломатичного підходу в переговорах з українською владою - ЗМІ

1 хв читати
Северинсен пропонує Коксу та Квасневському відмовитися від занадто дипломатичного підходу в переговорах з українською владою - ЗМІ

У переговорах з українською владою місія Пета Кокса й Александра Квасневського має відмовитися від занадто дипломатичного підходу, заявила екс-голова моніторингового комітету ПАРЄ Ханне Северинсен в інтерв'ю "Тиждень.ua".

"Обмеженням місії Кокса-Квасневського була їхня політика "закритих дверей". Відсутність зауважень громадськості щодо їхніх висновків, на жаль, дала українській владі багато простору для пояснення дій їх місії зі своєї точки зору", - наголосила Х.Северинсен.

"Без сумніву, вони вплинули на поліпшення умов для політичних ув'язнених в Україні, особливо помилування Луценка та Філіпчука. В цьому сенсі вона (місія - видання) є корисним інструментом, який дозволяє механізм прямих переговорів із режимом Януковича (президент України - ІФ), що було б неможливо для чиновників ЄС", - зазначила вона.

Утім, на думку Х.Северинсен, місія має змінити інструменти взаємодії з українською владою.

"Але якщо місія триватиме, краще, щоб вони відмовилися від занадто дипломатичних шляхів, які наразі використовують, чітко висловилися і дали місце політичним міркуванням, допомагаючи міжнародній спільноті оцінити вибіркове правосуддя в Україні й реагувати до Вільнюського саміту. Інакше існує небезпека, що їх використають як прикриття режиму Януковича, який тільки дає обіцянку за обіцянкою, що не має наміру виконувати", - додала правозахисник.

Як відомо, 18 квітня П.Кокс і А.Квасневський відзвітують щодо ситуації в Україні в Європарламенті.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Петиція за присвоєння Парубію звання Героя України набрала 25 тисяч голосів

Порошенко обговорив з головою комітету Європарламенту підтримку українського ОПК та використання російських активів

Відносна більшість українців за демократію, але під час війни тяжіють до наявності сильного лідера, – соцопитування КМІС

Європарламент схвалив резолюцію щодо звітів Єврокомісії за 2023-24 роки про прогрес України в реформах – Порошенко

Депутат Європарламенту Ґалер закликав розчистити шлях України до членства в ЄС, а Україну припинити санкції проти опозиції

ЄС готує 19-й пакет санкцій проти РФ у тісній координації із США - Кошта

МЗС України на заяви Навроцького: обговорення майбутнього членства України в НАТО та ЄС не є передчасним

Навроцький: Україна у стані війни не може вступати до НАТО, питання членства у ЄС - передчасне

Європарламент вшанував памʼять Андрія Парубія

Україна та Єврокомісія розпочали скринінг за останнім переговорним Кластером

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА