Інтерфакс-Україна
14:12 23.04.2013

Україна спрямовує зусилля на проведення предметної дискусії в рамках головування в ОБСЄ та очікує підтримки від ПА ОБСЄ - Янукович

2 хв читати
Україна спрямовує зусилля на проведення предметної дискусії в рамках головування в ОБСЄ та очікує підтримки від ПА ОБСЄ - Янукович

Україна розраховує на підтримку Парламентської асамблеї ОБСЄ в реалізації пріоритетів, які Київ запропонував у рамках свого головування в ОБСЄ, заявляє президент України Віктор Янукович.

"Ми спрямовуємо зусилля на проведення відкритої і предметної дискусії з державами-учасниками ОБСЄ за запропонованими українським головуванням пріоритетам у діяльності організації", - сказав В.Янукович на зустрічі з президентом Парламентської асамблеї ОБСЄ Вольфгангом Гроссруком.

"Ми спрямовуємо зусилля на відкритій і предметній дискусії з державами-учасниками ОБСЄ за запропонованими українським головуванням пріоритетами в діяльності організації", - сказав В.Янукович.

Він зазначив, що головування України в ОБСЄ українська сторона розглядає як можливість зробити свій внесок у зміцнення безпеки та стабільності в регіоні.

"Упевнений, що делегація України в Парламентській асамблеї ОБСЄ в новому складі братиме активну участь у роботі асамблеї", - наголосив В.Янукович.

Зі свого боку В.Гроссрук зазначив, що Україна завжди була активним учасником процесів, які відбувалися як в рамках роботи ОБСЄ, так і в рамках безпосередньо її парламентської асамблеї.

"В українського головування в цій організації є свої пріоритети, і вона (Україна - ІФ) дійсно є активною країною у просуванні цих пріоритетів", - сказав він.

В.Гроссрук додав, що українська делегація в Парламентській асамблеї ОБСЄ завжди відігравала важливу роль у цій організації.

Як повідомлялося, 17 січня 2013 року міністр закордонних справ Леонід Кожара, як чинний голова ОБСЄ, представив пріоритети українського головування на засіданні постійної ради ОБСЄ у Відні.

Йдеться про досягнення прогресу із врегулювання тривалих конфліктів на просторі ОБСЄ, насамперед, врегулювання придністровського конфлікту.

Також йдеться про поглиблення співпраці в сфері енергетичної безпеки та захисту навколишнього середовища, підвищення енергоефективності та використання відновлювальних джерел енергії в контексті впливу на зовнішнє середовище енергетичної діяльністю.

Також розглядатимуться питання боротьби з торгівлею людьми, а також щодо толерантності та дискримінації, гендерної рівності, залучення громадянського суспільства для досягнення цілей ОБСЄ.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Угода про партнерство надсилає РФ сигнал про зацікавленість США у довгостроковому успіху України – Білий дім

Угода допоможе США домінувати у сфері штучного інтелекту, а Україні надасть доступ до передових технологій видобутку корисних копалин – сенатор Грем

Стефанішина про взаємини з Угорщиною: Є неприємне відчуття з приводу агресивної риторики, але є діалог і порозуміння

Виконувач обов’язків президента Південної Кореї оголосив про відставку за власним бажанням

Порошенко: Резолюція ЄНП підтвердила підтримку України та вимогу справедливого миру

Президент підписав закон про закріплення права волонтерів на визнання компетентностей

Про відокремлення переговорів про вступ до ЄС для України і Молдови не йдеться – Порошенко після зустрічі з фон дер Ляєн

Партнери мають консолідувати зусилля для допомоги Україні, в тому числі з членством ЄС, - Кличко на зустрічі з фон дер Ляєн

Сибіга допустив мирні переговори у будь-якому форматі після реального і тривалого припинення вогню

Роз’єднати чи ні переговорний процес про вступ в ЄС України та Молдови можуть вирішувати тільки держави-члени - Єврокомісія

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА