Інтерфакс-Україна
11:29 24.04.2013

Азаров: Треба без пауз готуватися до наступної зими

1 хв читати
Азаров: Треба без пауз готуватися до наступної зими

Прем'єр-міністр України Микола Азаров доручив готуватися до наступної зими.

"Опалення в країні відключено. Що це означає? У першу чергу те, що без паузи повинна розпочатися підготовка до нового опалювального сезону, і в цілому до наступної зими. Під час цієї підготовки ми повинні зробити висновки з уроків минулої зими і розраховувати на найбільш жорсткий варіант погодних умов", - сказав він, відкриваючи засідання уряду в середу.

Прем'єр зазначив, що вже сьогодні треба розпочати технічну ревізію всіх об'єктів, які припинили роботу в зимовому режимі.

Окрім цього, М.Азаров доручив віце-прем'єру Олександру Вілкулу та міністру будівництва, регіонального розвитку та житлово-комунального господарства Геннадію Темнику до кінця травня провести спільні з регіональними адміністраціями колегії щодо підготовки до осінньо-зимового періоду.

"Чекаю від усіх керівників енергійної, без пауз, роботи. Сподіваюся, ніхто не забув прислів'я про те, коли треба готувати сани", - резюмував М.Азаров.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Угорщина наклала вето на план Єврокомісії щодо відмови від нафти і газу з Росії – Сійярто

Трамп прибув до Канади на саміт G7

Нейтралітет Австрії не забороняє допомагати Україні невійськовою допомогою – президент

Україна та Австрія підписали меморандум про взаєморозуміння та комюніке для подальшого поглиблення співпраці

Важливо, щоб у наближенні миру посередницьку роль пропонували країни, які можуть вплинути на Путіна – Зеленський

Зеленський: ми всі повинні працювати над тим, щоб союз між Америкою і Європою не розвалився

Україна цінує готовність Австрії забезпечити посередництво для зустрічі з російською стороною – Зеленський

Стефанішина обговорила з єврокомісаркою Кос наступні кроки у межах процесу вступу України до ЄС

МЗС КНР закликає до термінового мирного вирішення конфлікту Ізраїлю та Ірану

Рада може внести зміни в закон для звільнення прем'єра і припинення повноважень уряду в умовах воєнного стану, допускає Железняк

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА