Інтерфакс-Україна
11:44 24.04.2013

Кличко візьме участь в акціях "Вставай, Україно!" у Черкасах та Чернігові

1 хв читати
Кличко візьме участь в акціях "Вставай, Україно!" у Черкасах та Чернігові

Лідер партії "УДАР" Віталій Кличко та народні депутати фракції "УДАР" візьмуть участь в опозиційній акції "Вставай, Україно!" у Черкасах 25 квітня та Чернігові 26 квітня.

Як повідомляє прес-служба партії, в Черкасах у четвер В.Кличко разом із головами фракцій "Батьківщина" Арсенієм Яценюком та "Свобода" Олегом Тягнибоком очолить марш, який розпочнеться о 17.00 на пл. Дружби народів.

Перед початком маршу заплановано брифінг політиків.

У п'ятницю в Чернігові лідери опозиційних фракцій з соратниками пройдуть маршем від ТЦ "Мегацентр" до Красної площі, де відбудеться мітинг.

Перед початком маршу, орієнтовно о 16.45 відбудеться брифінг В.Кличка, А.Яценюка, О.Тягнибока.

Раніше акції "Вставай, Україно!" відбулися у низці українських міст, зокрема в Києві, Харкові, Івано-Франківську. В.Кличко був присутнім не на всіх акціях.

ОСТАННЄ

Трамп заявив про "великий прогрес" щодо РФ та назвав зустріч на Алясці чудовою

Зеленський: сигнал Трампа про гарантії безпеки набагато важливіші, ніж думки Путіна

Реальність в тому, що Росія не має наміру припиняти цю війну найближчим часом – Каллас

Інформації про зустріч Трампа та Путіна недостатньо для висновків - заступник голови фракції "Батьківщина"

Порошенко: мирна угода можлива лише після безумовного припинення вогню, поступки має робити Путін

США з лідера вільного світу перетворюються на країну, яка готова вести на рівних розмову з воєнними злочинцями, - Климпуш-Цинцадзе

Після перемовин Трампа та Путіна Україні будуть навʼязувати капітуляцію - заступниця голови фракції "Голос"

Путін переграв Трампа на переговорах - голова комітету Ради із зовнішньої політики

Болтон: Трамп не програв, але Путін явно переміг

Більшість американців не вірять у здатність Трампа приймати мудрі рішення щодо війни в Україні

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА