Інтерфакс-Україна
14:31 07.05.2013

На виборах мера Василькова зареєстровано підставного кандидата від опозиції - заявляють у "Батьківщині"

2 хв читати

Партія регіонів намагається зірвати вибори у Василькові (Київська обл.), заявляють в Об'єднаній опозиції "Батьківщина".

"Сергій Сабов є єдиним узгодженим кандидатом від усієї опозиції на виборах міського голови Василькова, а шахрайські дії влади щодо цього кандидата викликані лише одним - патологічною нездатністю Партії регіонів у чесній політичній конкуренції, ознакою якої є насамперед чесні вибори. Спочатку Партія регіонів взагалі намагалася не призначати вибори у Василькові, а тепер пішла на брудні технології, зокрема на спробу зареєструвати підставного кандидата", - йдеться в заяві Об'єднаної опозиції.

В опозиції нагадали, що аналогічні технології застосовувалися на місцевих виборах у 2010 році.

У заяві партії "УДАР" також наголошують, що її представник депутат Васильківської міської ради Сергій Сабов "є єдиним, легітимним кандидатом на позачергових виборах міського голови Василькова, запропонованим місцевим осередком партії відповідно до вимог чинного законодавства".

"Будь-які інші подання від імені партії є незаконними і виборчими спекуляціями влади з метою усунення основного конкурента від опозиції - єдиного узгодженого кандидата від опозиційних сил на виборах мера Василькова", - наголошується в заяві партії "УДАР".

У політсилі пояснюють, що напередодні виборчого процесу у Василькові у місцевому осередку партії відбулися кадрові зміни, про що були повідомлені територіальні органи юстиції. Однак, рішення про перереєстрацію місцевої організації партії "свідомо затягувалося, щоб створити юридичну колізію і таким чином забезпечити існування у місті Василькові" клону "партії УДАР", - йдеться в повідомленні.

29 квітня відбулися збори Васильківської міської організації партії "УДАР", на якому було ухвалено рішення висунути С.Сабова кандидатом від партії на виборах мера Василькова. Більше того, цю кандидатуру підтримали й інші опозиційні політичні сили Київщини, зокрема ВО "Батьківщина" та ВО "Свобода", які домовилися про висунення та підтримку узгоджених кандидатів не лише у Василькові, а й на проміжних виборах депутатів Київської облради.

"Люди, які подали іншу кандидатуру нібито від Васильківського осередку УДАРу, жодного відношення до партії не мають, оскільки їх ще два місяці тому було виключено з партії. Тепер вони фактично стали співучасниками злочинних дій, порушень виборчого законодавства та підробки документів. Виборчий процес у Василькові починається з брудних технологій", - наголосили в УДАРі.

УДАР має намір звертатися до Центральної виборчої комісії з вимогою скасувати незаконне рішення Васильківського виборчкому про відмову в реєстрації С.Сабова кандидатом у мери Василькова.

Як повідомлялося, Верховна Рада призначила вибори міського голови Василькова на 2 червня 2013 року.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Євросолідарність" подає альтернативний законопроєкт щодо НАБУ/САП

У Кремлі взяли до відома останні заяви Трампа щодо припинення вогню в Україні

Ірпінська міськрада проголосувала за дострокове припинення повноважень мера Маркушина

Трамп втрачає терпіння через відсутність результатів від розмов із Путіним - Рубіо

Орбан наполягає, що Україна повинна залишатися "буферною" державою і пропонує стратегічну співпрацю з ЄС замість членства

Членом фракції "Голос" може стати політолог Давидюк замість Рущишина

Посол ЄС в Україні: поговорили з генпрокурором про необхідність незалежного функціонування НАБУ та САП

"Євросолідарність" вимагає від уряду призначити головою БЕБ переможця конкурсу Цивінського - Геращенко

Сенатори Шахін та Грем видали заяву із закликом до України продовжувати боротьбу з корупцією

УЗАГАЛЬНЕННЯ: Закон щодо НАБУ/САП набув чинності, західні політики заявляють про загрози для євроінтеграції; географія протестів шириться; Зеленський анонсує новий законопроєкт з нормами для незалежності антикорупційних інституцій

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА