Інтерфакс-Україна
10:06 18.05.2013

Євроінтеграція сприяє модернізації економіки й дасть змогу українцям подорожувати Європою без віз - Янукович

1 хв читати
Євроінтеграція сприяє модернізації економіки й дасть змогу українцям подорожувати Європою без віз - Янукович

Президент України Віктор Янукович у своєму зверненні з нагоди Дня Європи зазначає, що це свято об'єднує Україну з усіма народами континенту та символізує європейський вибір нашої держави.

"Підписання угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом стане основним підґрунтям для подальшого руху нашої держави у цьому напрямі. Зона вільної торгівлі між Україною та ЄС сприятиме модернізації національної економіки, відкриттю нових ринків для вітчизняних товарів і послуг, залученню іноземних інвестицій і, головне, – створенню нових робочих місць та підвищенню добробуту наших співгромадян", - ідеться у зверненні В.Януковича, оприлюдненому на сайті глави держави в суботу.

В.Янукович назвав пріоритетним завданням України максимальну лібералізацію візового режиму для українців. "На цьому шляху вже досягнуто успіху, і я переконаний, що в недалекій перспективі громадяни України зможуть подорожувати до держав ЄС без віз", - зазначив він.

Він зазначив, що на євроінтеграційні процеси спрямовані "масштабні й комплексні реформи, в основі яких лежать демократичні цінності та соціальна справедливість".

18 травня в Україні відзначається День Європи.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Євроcолідарність" про призначення керівника БЕБ: Не хотілося б, аби у вересні Україна отримала ще одну "чорну мітку" Брюсселя

США цього тижня говорили з Росією про припинення війни, але результату немає — Рубіо

Вступ України до НАТО - фундаментальне питання безпеки для Польщі, заявляє голова Комітету із закордонних справ польського Сейму

Порошенко закликав до створення коаліції національної єдності та відновлення демократичних реформ

Депутат Дмитро Костюк заявив про вихід з фракції "Слуга народу"

Київрада вимагає від киян-мажоритарників з ВР пояснити голосування за знищення незалежності НАБУ і САП

Коломойський оскаржить рішення суду за позовом ПриватБанку

Грем порадив РФ зв'язатися з контр партнерами, щоб з'ясувати, чи поділяють вони російську "зверхню позицію" що до санкцій

Шмигаль: Мобілізація на 90% - це свідоме рішення українців

Проєкт постанови про відновлення онлайн-трансляцій засідань Ради зареєстровано у парламенті - Юрчишин

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА