Інтерфакс-Україна
16:00 21.05.2013

Голубченка призначено першим заступником голови КМДА

1 хв читати

З 21 травня виконувача обов'язків першого заступника голови Анатолія Голубченка призначено першим заступником голови Київської міської державної адміністрації (КМДА).

Як повідомляє прес-служба КМДА у вівторок, відповідне розпорядження підписала секретар Київради Галина Герега після узгодження кандидатури президентом України і Кабінетом Міністрів.

"Натомість з посади заступника голови КМДА Анатолія Голубченка звільнено", - наголошується в повідомленні.

Як повідомлялося, А.Голубченко виконував обов'язки першого заступника голови КМДА з 3 квітня у зв'язку з тим, що Кабінет Міністрів погодив звільнення першого заступника голови КМДА Олександра Мазурчака.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Центристи D66 перемагають на дострокових виборах у Нідерландах – ЗМІ

У Нідерландах на виборах у парламент суспільство вибрало стабільність - Климпуш - Цинцадзе

Порошенко під час передачі допомоги ЗСУ звинуватив ДССЗЗІ в тому, що залишила бригади "без очей"

Після підрахунку 99,7% голосів на виборах в Нідерландах дві партії мають майже однаковий результат – ЗМІ

У Нідерландах відкрилися виборчі дільниці на дострокових виборах у парламент

Порошенко закликав зупинити транзит російської нафти через "Дружбу"

Кличко: У Страсбурзі підписали меморандум щодо впровадження Громадських асамблей у містах України

Кличко запросив до України моніторингову місію Ради Європи щодо тиску на органи самоврядування

Україна пропонує ЄС надання їй статус спостерігача у процесі реформування Спільної аграрної політики Євросоюзу - Качка

США очікують від Угорщини відмови від нафти РФ і закликають Китай тиснути на Москву – посол США при НАТО

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА