Інтерфакс-Україна
19:06 24.05.2013

Cтатус спостерігача при МС для України не вплине на підписання Угоди про асоціацію з ЄС - Азаров

1 хв читати
Cтатус спостерігача при МС для України не вплине на підписання Угоди про асоціацію з ЄС - Азаров

Отримання Україною статусу спостерігача при Митному союзі не позначиться на запланованому на листопад підписанні угоди про Асоціацію з Європейським Союзом, зазначає прем'єр-міністр України Микола Азаров.

Спілкуючись з користувачами Facebook в п'ятницю, М. Азаров нагадав, що питання про статус України як спостерігача в Митному Союзі обговорюватимуть на зустрічі президентів, яка відбудеться 29 травня в місті Астана.

"Ми сподіваємося на позитивне вирішення цього питання. У разі позитивного рішення президентів буде підписано відповідну угоду, і це ніяк не позначиться на запланованому на листопад підписанні Угоди про асоціацію з ЄС", - написав він.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Нардеп Сюмар стверджує, що фабулу санкцій проти Порошенка ще у 2019 році ініціював Портнов

ЄК наразі не готова оголосити терміни ухвалення 18-го пакету санкцій проти РФ

Рух "ЧЕСНО": 62% мерів українських міст є гривневими мільйонерами, родини трьох мерів - доларовими мільйонерами

Зло, розпочате Росією без причини у 2014 році та 2022 році, триває вже 1198 днів – Маркарова

На міжнародному форумі обговорили майбутню стратегію реформування правосуддя України

Словацькі парламентарі висловилися проти антиросійських санкцій, Чехія зберігає курс на посилення тиску на РФ

Попри "політичну кризу", уряд Нідерландів продовжуватиме підтримувати Україну - міністр оборони

Нідерланди нададуть Україні новий пакет допомоги на EUR400 млн у сфері морської безпеки

Тзв "меморандум" РФ свідчить, що Москва не планує закінчувати війну – нардеп Фріз

Зеленський на "Рамштайн" закликав партнерів прискорити процес координації Коаліції охочих

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА