Інтерфакс-Україна
12:39 03.06.2013

Перший віце-прем'єр України має намір регулярно зустрічатися з іноземними послами для захисту інвесторів

1 хв читати
Перший віце-прем'єр України має намір регулярно зустрічатися з іноземними послами для захисту інвесторів

Перший віце-прем'єр-міністр України Сергій Арбузов має намір проводити регулярні зустрічі з іноземними послами, щоб запобігти порушенню прав власності інвесторів.

"Зважаючи на особливу увагу, яку приділено в державній програмі активізації розвитку економіки на 2013-2014 роки поліпшенню інвестиційного клімату, захист власності іноземних підприємств буде гарантовано", - цитує С.Арбузова його прес-служба.

Згідно з повідомленням, на зустрічах із послами спільними зусиллями шукатимуться рішення щодо скарг іноземних інвесторів на випадки захоплення їхніх підприємств рейдерами.

"Перші зустрічі заплановано вже цього місяця з послами країн ЄС... Така співпраця допоможе поліпшити інвестиційний клімат і залучити іноземний бізнес в Україну", - наголошується в прес-релізі.

Крім того, на думку першого віце-прем'єра, запобіганню випадкам захоплення іноземних підприємств сприятиме відновлення й активізація міжвідомчої комісії з питань захисту прав інвесторів, протидії незаконному поглинанню та захопленню підприємств.

Уряд затвердив рішення про відновлення роботи цієї комісії, яку очолив С.Арбузов.

"Значно підвищився загальний статус цього органу. Тепер до керівництва органу залучено перших осіб міністерств і відомств, а не їхніх заступників, як було раніше. Зазначені дії сприятимуть оперативнішій та ефективнішій діяльності цього органу", - наголошується в прес-релізі.

Проведення першого цього року засідання комісії очікується найближчим часом.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

МЗС Китаю: США слід припинити використовувати максимальний тиск, погрози і шантаж

ЄС шукає способи продовжувати санкції проти РФ без згоди всіх країн союзу - ЗМІ

США знизили вимоги до України щодо повернення вартості наданої допомоги в угоді про мінерали - ЗМІ

Питання послаблення санкцій проти РФ не буде порушено до встановлення перемир’я – Держдеп США

Климпуш-Цинцадзе: Віткофф перебуває в полоні ілюзій, які йому нав’язує РФ

США зондують, на що можуть погодитися Україна та РФ - заступник голови фракції "Батьківщина"

Рютте: НАТО стоїть з Україною, наша відданість конкретна та видима

Війни в Україні та на Близькому Сході неможливо зупинити комерційними угодами - нардеп Сірко

Париж планує збільшити оборонний бюджет на 3 млрд євро - прем'єр Франції

В Єврокомісії пояснюють, що економічна інтеграція України з ЄС до набуття членства передбачає входження в єдиний ринок з гармонізацією законодавства

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА