Інтерфакс-Україна
14:19 03.06.2013

Фракція Партії регіонів запропонувала розклад години запитань до уряду до кінця сесії

1 хв читати

Фракція Партії регіонів запропонувала свій розклад для години запитань до уряду до кінця нинішньої сесії.

"Для того, щоб у нас не було такого явища, як минулого тижня, щодо години запитань до уряду, коли ми в четвер у гарячковому порядку розглядали, хто зараз від уряду має виступати і яке питання ми розглядатимемо, ... фракція Партії регіонів пропонує на 7 червня розглянути питання про стан підготовки святкування 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка Міністерством культури. І друге питання - про першочергові заходи щодо протидії пожежам у природних екосистемах у 2013 році Державною службою з надзвичайних ситуацій", - сказав лідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов на засіданні погоджувальної ради в понеділок.

Крім того, за його словами, на 21 червня пропонується розгляд питання про перспективи підписання Україною угоди про асоціацію з Європейським Союзом з урахуванням підписання меморандуму про поглиблення взаємодії між Євразійською економічною комісією і Україною, друге питання - про організацію літнього відпочинку, 12 липня - про стан реформування житлово-комунального господарства та підготовку до осінньо-зимового періоду Міністерством регіональної політики, друге питання - про організацію роботи Державної реєстраційної служби, Міністерства юстиції.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Порошенко привіз дрони на фронт для Тетяни Чорновол, яка може стати нардепом, та для інших бригад на півдні

Атаки РФ на американське підприємство в Україні та Польщу залишились без належної відповіді – Келлог

Порошенко обговорив з Сікорським власні розробки в сфері ОПК

Сікорський поки не бачить підстав для розриву дипвідносин з РФ

МЗС Чехії викликає російського посла для пояснень

Петиція за присвоєння Парубію звання Героя України набрала 25 тисяч голосів

Порошенко обговорив з головою комітету Європарламенту підтримку українського ОПК та використання російських активів

Відносна більшість українців за демократію, але під час війни тяжіють до наявності сильного лідера, – соцопитування КМІС

Європарламент схвалив резолюцію щодо звітів Єврокомісії за 2023-24 роки про прогрес України в реформах – Порошенко

Депутат Європарламенту Ґалер закликав розчистити шлях України до членства в ЄС, а Україну припинити санкції проти опозиції

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА