Інтерфакс-Україна
14:57 04.06.2013

ВР відмовилася скасувати необґрунтовані пільги і привілеї для осіб, уповноважених на виконання функцій держави

1 хв читати

Український парламент відхилив законопроект про скасування необґрунтованих пільг і привілеїв для осіб, уповноважених на виконання функцій держави.

Цей законопроект у першому читанні підтримали лише 203 народних депутати.

Депутати також не проголосували за відправку документа на повторне перше читання.

Як зазначив автор законопроекту, лідер фракції "Батьківщина" Арсеній Яценюк, цей законопроект було узгоджено з усіма опозиційними фракціями.

За словами А.Яценюка, скасування пільг і привілеїв для осіб, які виконують функції держави, додала б до бюджету 2 млрд грн, які могли б піти на будівництво корпусу дитячої спеціалізованої клініки "Охматдит", на потреби освіти та медицини.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

УЗАГАЛЬНЕННЯ: Закон щодо НАБУ/САП набув чинності, західні політики заявляють про загрози для євроінтеграції; географія протестів шириться; Зеленський анонсує новий законопроєкт з нормами для незалежності антикорупційних інституцій

Качка обговорив з експертним середовищем ситуацію довкола НАБУ та САП і пошук оптимальних рішень для євроінтеграції України

Порошенко стверджує, що отримав від Держфінмоніторингу замість підстав для введення санкцій публікацію, яку розміщував у себе Портнов

Метою прийняття закону про НАБУ\САП є руйнування руху України в Європейський Союз, переконаний Порошенко

Єрмак і Ердоган обговорили необхідність зустрічі на рівні лідерів України, США та РФ

Політики та громадські діячі заявляють про загрози для євроінтеграції, який несе законопроєкт щодо НАБУ і САП

Без санкційного тиску на РФ не буде прориву переговорних позицій від Росії – Подоляк

Один з ініціаторів законопроєкту, що обмежує незалежність НАБУ та САП, утримався від голосування

"Євросолідарність" проти законопроєкта №12414, а голосування окремих депутатів "за" - це не позиція фракції - Геращенко

МЗС Туреччини про переговори у Стамбулі: Наша мета — забезпечити продовження спілкування сторін одна з одною

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА