Інтерфакс-Україна
15:33 06.06.2013

Мірошниченко: опозиція блокує роботу, щоб завадити розгляду законопроектів щодо підвищення соціальних стандартів життя громадян

1 хв читати

Блокування парламенту відбувається з надуманих причин, заявив народний депутат, член парламентської фракції Партії регіонів, представник президента України у Верховній Раді Юрій Мірошниченко, коментуючи блокування парламентської трибуни та президії представниками опозиційних фракцій.

"Практика подання щорічного послання президента до Верховної Ради у вигляді письмового документа є усталеною. Так відбувалося і під час каденції попереднього президента України, і минулого року", - повідомив Ю.Мірошниченко, повідомляє прес-служба Партії регіонів у четвер.

На його думку, справжньою причиною блокування трибуни і президії Верховної Ради з боку опозиції є спроба перешкодити розгляду та ухвалення президентських і урядових законопроектів, спрямованих на подолання економічної кризи та підвищення соціальних стандартів життя наших громадян.

"Очевидно, що блокування відбувається з надуманих причин, з намаганням погіршити соціально-економічну ситуацію в країні", - підсумував народний депутат.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ЦВК зареєструвала Карабуту новим нардепом від "Слуги народу"

Порошенко вказує на ненадання обґрунтувань для санкцій протягом року попри відведені законом 15 днів

Трамп: Сподіваємося, що Іран швидко "сяде за стіл переговорів"

Порошенко обговорив з Мартою Кос шляхи прискорення євроінтеграції України

Рада ЄС на тижні може затвердити регламент використання EUR90 млрд для України – Порошенко після зустрічі з Кубіліусом

Порошенко в штаб-квартирі НАТО назвав ЗСУ опорою трансатлантичної безпеки

Голова комітету Ради Мережко сумнівається у результативності переговорів з РФ

Президент Тайваню щодо України: Будь-яка допомога агресору або порушення ембарго та правил експортного контролю є неприйнятними

Донеччина в обмін на $800 млрд та гарантії безпеки від США та Європи – ЗМІ

Дорожня карта ЄС передбачає прискорений вступ України до 2027 року – Орбан

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА