Інтерфакс-Україна
11:46 07.06.2013

Опозиція готова прийти на позачергове засідання, ініційоване регіоналами

1 хв читати

Опозиція братиме участь у позачерговому засіданні парламенту.

"Вони хочуть наступного тижня зібрати підписи та провести позачергову сесію. Немає питань. Якщо вони думають, що депутати від опозиції не приїдуть - приїдуть", - сказав лідер фракції "Свобода" Олег Тягнибок на брифінгу в п'ятницю.

У свою чергу керівник політради ВО "Батьківщина", народний депутат Олександр Турчинов також пообіцяв, що опозиціонери братимуть участь у такому засіданні, якщо його скличуть.

"Якщо це збіговисько Партії регіонів, то вони мають на це право. Якщо вони називатимуть це засідання сесією парламенту, безумовно, ми будемо там бути присутніми", - сказав О.Турчинов.

При цьому він запевнив: "Більше не буде таких фальшивих засідань, які відбувалися на Банковій місяць чи півтора тому".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Київ спрямував на укриття 2-го рівня 2,7 млрд грн – Кличко

Суд продовжить розгляд позову Порошенка про скасування санкцій проти нього в закритому режимі 7 листопада - адвокат

Нові правила звільнення працівників і місцевих депутатів під час війни пропонує група депутатів "Слуги народу"

Законопроєкт про Кіберсили ЗСУ суперечить чинному законодавству - нардеп

ЦВК продовжила для Чорновол строк подання документів для реєстрації народною депутаткою

Київрада має перенаправити на мобільні укриття півмільярда грн, які не використали райадміністрації - Кличко

Зеленський пояснює дії Орбана прагненням наростити рейтинг його партії блокуванням України

Рейтинг Макрона впав до рекордно низьких 14% на тлі політичної кризи в країні - опитування

Бельгія висунула вимоги щодо використання російських активів для фінансування позики Україні

Залужний: Я не визнаю жодних ідей проведення виборів під час війни

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА