Інтерфакс-Україна
17:26 07.06.2013

Депутати Марганецької міськради висловили недовіру меру-регіоналу

2 хв читати

Депутати Марганецької міської ради (Дніпропетровська область) на сесії в середу висловили недовіру міському голові, голові місцевої організації Партії регіонів Олегу Бідняку.

Як розповів журналістам депутат Марганецького міськради Микола Якименко (фракція "Батьківщина"), за недовіру міському голові проголосували 25 депутатів із 28 присутніх на сесії. "Недовіру висловили семеро депутатів-опозиціонерів і 18 депутатів-регіоналів", - заявив він.

За словами депутатів, таке рішення депутатів було викликано тим, що О.Бідняк постійно порушував закони, не дослухався до думки депутатів, грубо і нетактовно поводився на сесіях і в спілкуванні з людьми. "За останні чотири місяці на рішення виконкому та сесій прокуратура міста подала 10 протестів. Протести за два рішенням, які підтримали депутати і на які міський голова наклав вето, стали останньою краплею, яка переповнила чашу терпіння депутатського корпусу, зокрема і депутатів-регіоналів", - зазначив М.Якименко.

Він також розповів про порушення під час проведення тендера на пасажирські перевезення в Марганці. За словами М.Якименка, перед тендером О.Бідняк зібрав усіх представників автоперевізників міста та отримав від них кошти, зобов'язавшись продовжити з ними угоди з перевезень, однак переможцем тендера на більшості маршрутів стала компанія, підконтрольна заступнику міського голови Марганця Миколі Шкуро.

"Учасники тендеру поскаржилися до прокуратури. Та провела перевірку та винесла протест, на який міський голова наклав вето. Схожа ситуація була і з КП "Міськкомунгосп", тарифи якого не були затверджені міським виконкомом. І знову протест прокурора і знову вето", - зазначив М. Якименко.

За його словами, тепер Верховна Рада України має встановити дату виборів міського голови Марганця.

Наразі обов'язки міського голови Марганця покладені на секретаря міської ради Олександра Білого. У Марганецькій міськраді 36 депутатів, з яких 29 осіб входять до фракції Партії регіонів, четверо представниками від "Батьківщини" і "Фронту Змін", один - представником "Свободи" і двоє – від інших партій.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Трамп втрачає терпіння через відсутність результатів від розмов із Путіним - Рубіо

Орбан наполягає, що Україна повинна залишатися "буферною" державою і пропонує стратегічну співпрацю з ЄС замість членства

Членом фракції "Голос" може стати політолог Давидюк замість Рущишина

Посол ЄС в Україні: поговорили з генпрокурором про необхідність незалежного функціонування НАБУ та САП

"Євросолідарність" вимагає від уряду призначити головою БЕБ переможця конкурсу Цивінського - Геращенко

Сенатори Шахін та Грем видали заяву із закликом до України продовжувати боротьбу з корупцією

УЗАГАЛЬНЕННЯ: Закон щодо НАБУ/САП набув чинності, західні політики заявляють про загрози для євроінтеграції; географія протестів шириться; Зеленський анонсує новий законопроєкт з нормами для незалежності антикорупційних інституцій

Качка обговорив з експертним середовищем ситуацію довкола НАБУ та САП і пошук оптимальних рішень для євроінтеграції України

Порошенко стверджує, що отримав від Держфінмоніторингу замість підстав для введення санкцій публікацію, яку розміщував у себе Портнов

Метою прийняття закону про НАБУ\САП є руйнування руху України в Європейський Союз, переконаний Порошенко

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА