Інтерфакс-Україна
09:45 11.06.2013

Уточнений позов американської компанії UTICo до Тимошенко ніяк не стосується реальності, запевняє захисник

2 хв читати

Уточнений позов американської компанії Universal Trading&Investment Co (UTICo) до екс-прем'єра України Юлії Тимошенко не має ніякого стосунку до реальності, стверджує захисник екс-прем'єра Сергій Власенко.

"Я впевнений у тому, що те, що вони вписували зараз, до реальності не має ніякого стосунку, і будь-який нормальний розсудливий суддя це все відмете", - сказав С.Власенко журналістам у понеділок біля ЦКЛ №5 (Харків).

Він нагадав, що компанія UTICo неодноразово подавала позови до Ю.Тимошенко, але щоразу безуспішно.

"Фірма UTICo вже років десять за моєї тільки пам'яті намагається пред'явити якісь претензії Юлії Володимирівні. Я маю абсолютно чітке розуміння, що ця фірма діє в цілковитій координації з українськими правоохоронними органами та з Генеральною прокуратурою зокрема, від якої вони, як мені відомо, мають довіреність на представництво інтересів у Сполучених Штатах Америки. Всю ту маячню, яку верзе тут пан Кузьмін (перший заступник генпрокурора України Ренат Кузьмін - ІФ), вони повторюють там на паперах і з певною періодичністю їм постійно відмовляють", - сказав С.Власенко.

За його словами, у 2004 році американський суддя Дженкінс, який розглядав справу екс-прем'єра України Павла Лазаренка, вивчивши матеріали Генпрокуратури США щодо корпорації "ЄЕСУ", "повністю відкинув усі звинувачення".

"Я хочу нагадати, зокрема й фірмі UTICo, що в березні 2004 року суддя Дженкінс, розглянувши ті звинувачення, які висувала Генеральна прокуратура США у справі Лазаренка, повністю відкинув усі звинувачення, пов'язані з нібито корупцією "ЄЕСУ". Американська Генеральна прокуратура повністю базувалася на інформації української Генеральної прокуратури. Там було повністю викладено ті версії, які нині намагається експлуатувати пан Кузьмін про нібито якісь корупційні операції "ЄЕСУ" тощо. Суддя Дженкінс не просто відмовив, він не передав ці матеріали на розгляд журі присяжних, мотивуючи це відсутністю будь-яких доказів, і у своєму рішенні він (я цитую дослівно) заборонив уряду використовувати ці фальшиві теорії. Тобто, американський суд дав цілком чітку оцінку цим питанням. Можливо, панове з UTICo цього не знають. Але вони про це скоро дізнаються", - сказав С.Власенко.

Раніше у ЗМІ з'явилася інформація з посиланням на судові документи про те, що американська компанія UTICo уточнила свій позов у Федеральному суді Нью-Йорка проти екс-прем'єра України Ю.Тимошенко та її спільників у частині закону про організовану злочинність (RICO). Серед спільників екс-прем'єра названі її чоловік Олександр Тимошенко, колишній заступник міністра фінансів Російської Федерації Андрій Вавілов та ще десятеро "невстановлених осіб".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Президент Фінляндії анонсував зустріч формату NB8 у середу разом із Зеленським

Військовий Єгор Фірсов закликав голову Деснянської РДА Бахматова спрямувати енергію на службу в ЗСУ

В Києві з Парубієм прощатимуться в понеділок ввечері на Майдані, повідомив Порошенко

Зеленський та Залужний, а також їх партії отримали б найвищу підтримку українців в разі виборів – соцопитування "Рейтинга"

Порошенко на місці вбивства Парубія у Львові: зробимо все можливе для того, щоб знайти виконавців

Мерц: Путін хоче відновити СРСР, дестабілізує демократії й намагається впливати на громадську думку

Кияни найкраще оцінюють діяльність "Євросолідарності" і "Голосу" в Раді – КМІС

Гарантії безпеки не працюють, коли на українські міста знову летять дрони і ракети, потрібне зміцнення армії – Порошенко

Запровадження 1 січня 2026р нової електронної акцизної марки призведе до втрати держбюджетом 140 млрд грн - думка

Україна готується до 5го саміту Кримської платформи на рівні лідерів, президент вже надіслав запрошення - Жовква

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА