Інтерфакс-Україна
16:34 11.06.2013

Янукович ввів до Комітету з економічних реформ депутатів Богословську і Вечерка

1 хв читати

Президент України Віктор Янукович своїм указом ввів до складу Комітету з економічних реформ народних депутатів України Інну Богословську і Володимира Вечерка за згодою, повідомляє у вівторок прес-служба глави держави.

Крім того, до складу комітету введені радник президента України, керівник головного управління з питань міжнародних відносин адміністрації президента України Андрій Гончарук та урядовий уповноважений з прав інвалідів Олексій Журавко (за згодою).

Також президентським указом у складі комітету затверджено міністра освіти і науки України Дмитра Табачника.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Для виборів потрібно безпекові умови, перемир'я і завершення воєнного стану - думки експертів та політиків

У ХАМАС погодяться скласти зброю в Газі тільки після створення палестинської держави

Унаслідок корупційного скандалу рейтинги Зеленського та його партії знизились приблизно на 4% – U electoral data Project

У мирних переговорах необхідно повернутися до пропозиції щодо припинення вогню — Мережко

Туск звернувся до США після публікації безпекової стратегії

Порошенко привітав ЗСУ і закликав владу всі можливі ресурси спрямовувати на потреби оборони

"Євросолідарність" закликала Зеленського ветувати держбюджет-2026 рік, щоб підняти виплати військовим

Кличко заявив про політичний тиск і переслідування місцевої влади столиці

Сибіга заявив про суттєвий прогрес у питанні використання заморожених російських активів

Глава МЗС Італії вважає участь в ініціативі PURL "передчасною"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА