Інтерфакс-Україна
14:33 19.06.2013

Київ ще не визначився з кандидатурою постпреда при ЄЕК

1 хв читати

Україна ще не визначилася із кандидатурою на посаду постійного представника при Євразійській економічній комісії (ЄЕК), повідомив агентству "Інтерфакс-Україна" перший заступник міністра закордонних справ України Руслан Демченко.

За його словами, на засіданні уряду в середу розглядалося питання про підготовку проекту акта про затвердження постпреда України при ЄЕК. Перший заступник глави МЗС уточнив, що обговорювалися технічні процедури, зокрема, повноваження постпреда, де він розміщуватиметься.

"Постпред буде призначений згідно з указом президента. Наразі кандидатури немає", - зазначив Р.Демченко.

Як повідомлялося, Україна і ЄЕК домовилися про поглиблення взаємодії. Відповідний меморандум підписали 31 серпня у Мінську прем'єр України Микола Азаров і голова колегії ЄЕК Віктор Христенко. Цей меморандум передбачає участь України в роботі ЄЕК та її структурах, зокрема, МС.

За словами М.Азарова, Україна отримує можливість на запрошення головуючої сторони брати участь у засіданні органів МС, що "практично, нічим не відрізняється від статусу спостерігача" у МС, статут якого таку позицію не передбачає.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

США почали менше довіряти росіянам після зустрічі Зеленського і Трампа у Римі – глава МЗС Люксембургу

КНР може змусити Путіна сісти за стіл переговорів – Сікорський

Порошенко: Ратифікація угоди – спроба виходу з кризи у відносинах між Україною та США

Глави МЗС 7 країн, які постраждали від Мюнхенської змови, пакту Молотова-Ріббентропа та Ялтинської системи, застерегли від умиротворення агресора

Єрмак: Найбільший внесок у перемогу над нацизмом зробили українці, США, Велика Британія та інші союзники

Фракція "Європейська солідарність" обговорила угоду щодо створення інвестиційного фонду Україна-США з дипломатами та експертами

США намагаються зосередитися на тому, як би виглядало довгострокове врегулювання війни і вважають, що РФ вимагає зараз занадто багато - Венс

Профільний комітет, можливо, уточнить текст законопроєкту про ратифікацію угоди між Україною та США про копалини

Порошенко наполягає на важливості угоди про копалини з США і вимагає ознайомлення з її змістовною частиною

Климпуш-Цинцадзе: розраховуємо на новий уряд Німеччини щодо збільшення підтримки України, зокрема у військовій сфері

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА