Інтерфакс-Україна
11:09 25.06.2013

Ірландія підтримує підписання угоди про асоціацію між Україною та ЄС - Гілмор

1 хв читати

Ірландія підтримує підписання угоди про асоціацію та зону вільної торгівлі між Україною та Європейським Союзом, заявив віце-прем'єр - міністр закордонних справ Ірландії Еймон Гілмор.

"Ірландія підтримує підписання угоди про асоціацію на саміті у Вільнюсі та якнайшвидше завершення процедур щодо створення зони вільної торгівлі між Україною і ЄС", - передає його слова прес-служба українського уряду під час зустрічі з прем'єр-міністром України Миколою Азаровим у понеділок у Люксембурзі.

Також сторони обговорили співпрацю між Україною та ЄС і Україною та Ірландією і домовилися провести українсько-ірландський бізнес-форум.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Центристи D66 перемагають на дострокових виборах у Нідерландах – ЗМІ

У Нідерландах на виборах у парламент суспільство вибрало стабільність - Климпуш - Цинцадзе

Порошенко під час передачі допомоги ЗСУ звинуватив ДССЗЗІ в тому, що залишила бригади "без очей"

Після підрахунку 99,7% голосів на виборах в Нідерландах дві партії мають майже однаковий результат – ЗМІ

У Нідерландах відкрилися виборчі дільниці на дострокових виборах у парламент

Порошенко закликав зупинити транзит російської нафти через "Дружбу"

Кличко: У Страсбурзі підписали меморандум щодо впровадження Громадських асамблей у містах України

Кличко запросив до України моніторингову місію Ради Європи щодо тиску на органи самоврядування

США очікують від Угорщини відмови від нафти РФ і закликають Китай тиснути на Москву – посол США при НАТО

Міністерства оборони України та Великої Британії домовилися про спільне виробництво дронів-перехоплювачів - Умєров

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА