Інтерфакс-Україна
11:42 25.06.2013

Глава МЗС Латвії наголошує на необхідності підписання угоди про асоціацію Україна-ЄС

1 хв читати

Міністр закордонних справ Латвії Едгар Рінкевич (Edgars Rinkеviсs) на засіданні Ради ЄС у закордонних справах у Люксембурзі зазначив, що на майбутньому саміті Східного партнерства у Вільнюсі важливим було б підписання угоди про асоціацію між Україною та ЄС, повідомили в прес-центрі МЗС.

Е.Рінкевич зазначив, що для цього Україна має досягти прогресу в упровадженні та зміцненні демократичних і правових засад у держуправлінні та судовій системі.

Глави МЗС країн ЄС у Люксембурзі обговорили підготовку до майбутнього саміту Східного партнерства, що відбудеться у Вільнюсі в листопаді 2013 року.

Під час саміту планується парафувати асоціативні угоди ЄС із Молдовою, Грузією та Вірменією. Е.Рінкевич вважає, що вже сьогодні необхідно намітити головні завдання, які потрібно буде виконати після вільнюського саміту, з урахуванням інтересів і побажань кожної країни-партнера ЄС.

Глави МЗС країн ЄС домовилися тимчасово призупинити заборону на в'їзд до ЄС для міністра закордонних справ Білорусі Володимира Макея, висловивши сподівання на те, що на запланованій на 22 липня зустрічі міністрів закордонних справ ЄС і країн Східного партнерства в Брюсселі можна буде прямо обговорити з білоруською стороною широке коло питань, зокрема дотримання політичних свобод і звільнення політв'язнів у Білорусі. "Це важливий крок у поліпшенні діалогу ЄС і Білорусі", - наголосив Е.Рінкевич.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Трамп: Сподіваємося, що Іран швидко "сяде за стіл переговорів"

Порошенко обговорив з Мартою Кос шляхи прискорення євроінтеграції України

Гарантії безпеки від США та ЄС відкриють шанс на мир - заступник голови фракції "Батьківщина"

Рада ЄС на тижні може затвердити регламент використання EUR90 млрд для України – Порошенко після зустрічі з Кубіліусом

Порошенко в штаб-квартирі НАТО назвав ЗСУ опорою трансатлантичної безпеки

Голова комітету Ради Мережко сумнівається у результативності переговорів з РФ

Президент Тайваню щодо України: Будь-яка допомога агресору або порушення ембарго та правил експортного контролю є неприйнятними

Донеччина в обмін на $800 млрд та гарантії безпеки від США та Європи – ЗМІ

Дорожня карта ЄС передбачає прискорений вступ України до 2027 року – Орбан

Макрон запропонував Трампу провести засідання G7 за участі РФ та України, Рютте підніме українську тему в Давосі

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА