Інтерфакс-Україна
13:58 25.06.2013

Юристи судяться з Ющенком через вплив на хід газових переговорів - ЗМІ

1 хв читати
Юристи судяться з Ющенком через вплив на хід газових переговорів - ЗМІ

Позовну заяву подано до суду стосовно третього президента України Віктора Ющенка за втручання в хід газових переговорів у 2008 році.

Як повідомив інтернет-виданню "Українська правда" юрист Станіслав Батрин, відповідний позов подано до Вищого адміністративного суду України.

"Звернулися з позовом до президента Ющенка, ставимо під сумнів законність дій президента щодо заборони Олегу Дубині як керівникові НАК "Нафтогаз України" підписувати газові контракти за ціною $235", - пояснив С.Батрин.

"Ми також розглядаємо як протиправні дії Ющенка щодо взяття на себе компетенції Кабінету Міністрів і вчинення управлінського впливу на "Нафтогаз" (перевищення владних повноважень, з урахуванням ст. 19 Конституції) у процесі укладання контрактів на постачання і транзит газу", - заявляє позивач.

Він просить суд визнати незаконними дії В.Ющенка на посаді президента щодо взяття на себе компетенції Кабміну та Міністерства палива та енергетики та вчинення управлінського впливу на НАК "Нафтогаз України" у 2008 році.

У повідомленні не зазначено, чи взято цей позов до розгляду.

Як відомо, екс-прем'єра України Юлію Тимошенко засудили до семи років позбавлення волі за перевищення повноважень під час підписання газових контрактів із Росією в 2009 році.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський спробує використати тиск США на РФ для припинення війни – ЗМІ

Філатов заявив про ризик колапсу комунального господарства через проєкт держбюджету-2026

В ЄК назвали чотири принципи як основу для запропонованих варіантів фінансування України на 2026-2027рр

Листи за відставку уряду підписали вже 63 депутати з різних фракцій — Герасимов

Партії "Батьківщина" та "Євросолідарність" закликають до відставки Кабміну і формування коаліційного уряду

"Європейська солідарність" заблокувала трибуну Ради

Грем: Закон про санкції проти Росії надасть Трампу більше інструментів для припинення кровопролиття в Україні

Порошенко наполягає на гарантіях ненападу з боку влади на НАБУ та САП та на перезавантаженні ДБР

Мирна угода в Україні малоймовірна до весни — Стубб закликає підтримувати Київ попри корупційний скандал

"Євросолідарність" отримала підписні листи і починає збір підписів за відставку уряду – нардеп Герасимов

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА