Інтерфакс-Україна
10:36 26.06.2013

ВО "Свобода": Інформація про заборону на в'їзд до США Тягнибоку та Мірошниченку - фальшивка

2 хв читати
ВО "Свобода": Інформація про заборону на в'їзд до США Тягнибоку та Мірошниченку - фальшивка

Заяву про заборону в'їзду на територію США лідеру ВО "Свобода" Олегу Тягнибоку та депутату цієї фракції у Верховній Раді України Ігорю Мірошниченку в партії розцінюють як фальшиву.

"У нас немає ніякої інформації (щодо заборони на в'їзд на територію США цим депутатам - ІФ). Я розцінюю, що ця заява - фальшивка", - сказав агентству "Інтерфакс-Україна" в середу депутат фракції "Свобода" Юрій Сиротюк.

"Жодних підстав для цього немає, контакти з нинішнім послом США стабільні і, на мою думку, доброзичливі", - додав він.

Ю.Сиротюк повідомив, що минулого тижня представники партії були на урочистому прийомі в посольстві США. Крім того, посол Джон Теффт підтримує офіційне листування з ВО "Свобода".

Депутат розповів, що до нього вже зверталися журналісти видання "Сегодня" по коментарі щодо заборони О.Тягнибоку та І.Мирошниченку на в'їзд до США, проте не змогли назвати джерело цієї інформації.

"Це питання не до нас, треба звертатися до посольства США або Держдепу", - зазначив Ю.Сиротюк.

Раніше видання "Сегодня" з посиланням на свої джерела повідомило, що влада США заборонила О.Тягнибоку та І.Мірошниченку в'їзд на територію країни через звинувачення в антисемітизмі.

"У листопаді 2012-го Антидефамаційна ліга та низка інших єврейських організацій США розкритикували Гілларі Клінтон за підтримку союзу української опозиції, що включає націоналістів. Але Клінтон була прихильницею підтримки Тимошенко за будь-яку ціну. Проте після заміни Клінтон Джоном Керрі усе змінилося. Центр Візенталя (одна з провідних єврейських організацій США) включив Тягнибока і Мірошниченка до списку головних антисемітів світу, а після приходу Керрі в Держдеп звернувся туди з проханням внести свободовців до списку осіб, чиє перебування в США є небажаним. Центру Візенталя повідомили, що питання вирішене позитивно. Про це сказали Кличку під час його поїздки в Штати в лютому, а учора або сьогодні мали сказати і Арсенію Яценюку", - наводить видання слова джерела.

ОСТАННЄ

Єврокомісар Йоргенсен: заборона на імпорт росгазу за новими контрактами буде до кінця цього року, за довгостроковими – до кінця 2027р.

Єврокомісія ухвалила законодавчу пропозицію, яка дозволить відмовитися від росгазу та нафти в ЄС до кінця 2027р

Адміністрація Трампа розпускає групу, що займалася тиском на Росію – ЗМІ

Порошенко стверджує, що автором "вугільної справи" проти нього був Портнов

Трамп заявляє, що не зв'язувався з Іраном для переговорів щодо врегулювання ситуації на Близькому Сході

Трамп заявив про відтермінування санкцій проти РФ, бо очікує від них угоди щодо припинення війни - ЗМІ

Трамп звинуватив Макрона у неправдивій заяві про його від’їзд із саміту G7

Угорщина наклала вето на план Єврокомісії щодо відмови від нафти і газу з Росії – Сійярто

Трамп прибув до Канади на саміт G7

Нейтралітет Австрії не забороняє допомагати Україні невійськовою допомогою – президент

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА