Інтерфакс-Україна
14:37 19.07.2013

"Батьківщина" вимагає відставки глави МВС Захарченка та керівництва "Беркута" - заява

2 хв читати

Об'єднана опозиція "Батьківщина" вимагає негайної відставки міністра внутрішніх справ Віталія Захарченка у зв'язку з розгоном людей на майдані Незалежності та побиттям журналістів "5 каналу" в ніч на п'ятницю.

У заяві опозиції, розміщеній на сайті "Батьківщини" у п'ятницю, зазначається, що "вчорашнім розгоном захисників зґвалтованої міліціонерами дівчини і побиттям журналістів "орли Захарченка" продемонстрували черговий етап перетворення міліції на озброєне злочинне угрупування, для якого не існує ані закону, ані моралі, ані відповідальності".

Опозиція закликає В.Захарченка "публічно покаятися і вже сьогодні подати у відставку".

Також опозиціонери вимагають притягнути до відповідальності керівників спецпідрозділу "Беркут", які дали команду на побиття жителів Врадіївки та журналістів, а також бійців спецпідрозділу, котрі виконали цей наказ.

Як повідомлялося, у ніч на п'ятницю правоохоронці затримали дев’ятьох учасників врадіївського маршу на майдані Незалежності за невиконання вимог міліції та спроби фізичного опору.

Як розповіли агентству "Інтерфакс-Україна" в столичному главку міліції, частина учасників акції санкціоновано до 23:30 залишила Майдан, проте ще частина мітингувальників у наметах, які проводили свою акцію без будь-якого дозволу на це, залишалися, незважаючи на пояснення співробітників міліції та працівників управління з благоустрою Києва.

У міліції наголосили, що мітингувальників кілька разів просили прибрати намети та припинити акцію, однак ті поводилися агресивно й не виявляли бажання добровільно припинити мітинг.

Після цього, як пояснили у столичній міліції, працівники управління з благоустрою звернулися до правоохоронців із проханням забезпечити правопорядок під час демонтажу наметів.

"Намети прибрали, і близько десятьох осіб було затримано за невиконання вимог міліції та спроби чинити фізичний опір правоохоронцям", - розповіли в ГУМВС у Києві.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Заступник голови фракції "Батьківщина" Соболєв не виключає дострокових виборів у парламент Польщі

Україна у відносинах із Польщею повинна діяти раціонально, а не емоційно - Кондратюк

Ердоган заявив, що хотів би провести зустріч Зеленського, Путіна і Трампа в Туреччині

РФ знову була проти присутності США під час зустрічі у Стамбулі - Кислиця

Саміт у Гаазі також має надіслати чіткий сигнал про підтримку НАТО України - Науседа

"Євросолідарність" ініціює створення ТСК щодо впливу Портнова на судову систему

Україна сподівається на успішну реалізацію взаємовигідних економічних проєктів з Польщею – Зеленський

НАТО має фундаментально переглянути свій підхід до РФ і бути готовим до непередбачених ситуацій - заява голів Вільнюського саміту

Вибір поляків на президентських перегонах може ускладнити євроінтеграцію України - Климпуш-Цинцадзе

Двопартійна підтримка Києва триватиме і після виборів президента Польщі - голова комітету Ради

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА